Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A háziállatok megrémülnek és...

A háziállatok megrémülnek és szétfutnak ha meglátják a horrorfilmek jeleneteit?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyéim nem,legalábbis az egyikük olyan hogy végignéz bármit amit én is,a másik kettő elalszik közben.Mintha tudná hogy amit lát,attól nincs miért tartania,mert az nem a valóság.
2022. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Mivel a film nem jelent valós veszélyt, ezért nem. A valós veszélyre érzékenyek. Ha a film jumpscare-ekkel van tele, az megijesztheti őket, főképp a mellékelt hanghatás miatt. Mostanában divat bizonyos típusú horrorfilmekben a hallás határán lévő, alacsony frekvenciás hangot bejátszani a kritikus jelenet előtt, fokozva ezzel a néző feszültségét. Erre viszont lehetnek érzékenyek az állatok.
2022. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Állatfüggő, megszokja az is mint az ember, gondolj bele anno, jött a vonat a vásznon és mindenki kifutott a teremből, ma már egy 3D-től se, az állat is ugyan úgy megszokja egy idő után.
2022. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám már hozzáedződött. Gyakran néz filmet velem. Bár a természetfilmek és dokumentum műsorok jobban érdeklik, a horror filmen elalszik.
2022. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hangon múlik leginkább. Macskáim vannak, alapból nem túl jó a szemük (mármint nekik jó, de az ember szemének fénytörési képességéhez képest másra alakított), érzékelik a mozgást, de én is leginkább szemüvegben tudom kivenni, ha valamitől meg kell ijednem, meg ugye a hang miatt tudom, hogy most éppen jön valami ijesztő.

Hirtelen zacskócsörgésre mindig megijednek, horrorfilmje meg válogatja.

2022. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nyugisan fekszik a tv. előtt. Tudja, hogy ez csak kitaláció, amit színészek játszanak.
2022. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!