Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az Eu azért szüntette be az...

Az Eu azért szüntette be az emberek haszonállat tartását,mert sokan a disznótorok alkalmával a véráldozattal sikereket tudtak elérni az életben?

Figyelt kérdés

Nagyapám van előttem, természetközeli ember volt mindig.Sokszor mondta mikor disznótor volt, hogy bizonyos belsőségek mikor abálódtak az üstben a hurkának, disznósajtnak,hogy ezeknek a füstje az égieknek száll fel hogy a következő évben is sikeresek legyünk.

Vagy mikor az őszi veteményes vagy terménybetakarításnál volt növényégetés, volt annak is egy feelingje, akkor is mindig mondta a természetnek is vissza kell adni amit adott, hogy adjon a legközelebb is bőséggel.

Az eu megpróbálta a haszonállat tartást és otthoni nagyobb zöldségtermelési kedvet az embereknek visszaszorítani.

Így egyre kevesebb ember él természettudatosan.

Ezek a növény és állatáldozatok régen hozzájárultak ahhoz hogy azok az emberek, akik bemutatták következő évben is gazdagságban és bőségben éljenek?


2022. jún. 28. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mert az a cél, hogy az emberek kiszolgáltatva legyenek és ne tudják önellátni magukat!
2022. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Link hogy be lett tiltva?


Amúgy meg szerintem pont nem érdekli őket hogy néhány pogány nem létező dolgoknak vért áldoz fel

2022. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Ezek a növény és állatáldozatok régen hozzájárultak ahhoz hogy azok az emberek, akik bemutatták következő évben is gazdagságban és bőségben éljenek?"

Nagyapád gazdagságban és bőségben élt?

2022. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen,jómódban éltünk.

Mindig azt mondta a mezőgazdaság olyan kicsiben, mintha az egész bolygóval törődnénk, csak mi kicsiben csináljuk.

Szüleim is örököltek utána,meg mi a tesómmal, ránk is hagyott sok mindent.

Ugyanezt folytatom én is, amilyen nevelést kaptunk.

Csak nem értem miért nem így élnek, mikor van kertes házuk is, és csak a füvet locsolgatják, meg napoznak a kertben.

2022. jún. 28. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

#4

Nem mindenki akar és van ideje gazdaságot tartani

2022. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyetlen kretént sem ismertem, aki ilyen célből tartott és vágott állatot.
2022. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal lehet haszonállatot tartani és venni is elég egyszerűen, max a szomszéd lehet olyan hogy ráfogja hogy szaga van, vagy nettó hülye vagy azt panelba akartál 10 disznót..
2022. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Missi_Key ***** válasza:
77%
hogy miakrvaéletet csinált az unió már megint?
2022. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Én megdugnám az összes disznót
2022. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!