Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Gyakran érintést érzek néha...

Gyakran érintést érzek néha erős fájdalmat mintha valami meg fogna, van amikor látok dolgokat de jobban meg nézem lámpa fénynél nincsenek is ott, mitől lehet?Hiszek a szellem világban és arra szeretnék rá jönni mitől érezhetem ezeket az érintéseket?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Ez szerintem inkább egészségi kérdés, és hallucinációnak nevezik.

Érdemes orvoshoz menni vele, mert szervi baj is lehet, akár veszélyes is.

2022. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Lefekvés után szoktad érezni?
2022. okt. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szervi baj is oda vezet, hogy nem elég egészséges az illető ahhoz, hogy a szellemvilág hatásait figyelmen kívül hagyja. Ettől függetlenül én is inkább orvoshoz fordulnék első körben, hiszen lehet már egy olyan régóta kialakult betegségről van szó, amit már nem lehet "szellemi" technikákkal orvosolni. Egyidejűleg végeznék tértisztítást is a lakásomban.
2022. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!