Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges,hogy szellem van a...

Lehetséges,hogy szellem van a lakásban?

Figyelt kérdés

Egy nagyon régi 1929-ben épült tégla lakásban élek.

-A nappaliban a lámpa mikor ég, gyakran elmegy,majd újra visszakapcsol

(nem áram kimaradás,mert a tv ugyanúgy megy közben)


-Előfordul,hogy a tarkómnál, indokolatlanul hideg fuvallatott érzek.


-A képek falon akár hányszor állitom be,egy idő után mindig ferdén állnak.


-3 éve élek a lakásban,és amióta ott élek kijött egy olyan betegségem,ami azelőtt sose volt.



2023. jan. 31. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
lehetseges. kezdjuk ott, hogy nem tudsz valamit a haz multjarol, elozo lakoirol, a kornyekrol?
2023. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Könnyen lehet! Bár, ilyen esetben nem tudom, mit lehet ezzel kezdeni. Ez nem Amerika, ahol minden sarkon van egy médium, aki jövő héten már ott is terem...
2023. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A belvárostól nem messze épült fel.1929-ben,az alaksorban igazi légópincét építettek.

A 2. Világháború bombázásait meglepő módon túlélte.

A körülötte az összes háztömböt porig bombázták,de ez az egy sértetlenül megúszta az utcában.


3 éve élek a házban azóta 2 idős ember is elhunyt a házban

Mindegyik 80+ éves volt már.


Ezt a lakást annak idején sok másik házzal együtt bérlakásnak építette a város.

Bérlakás/tanácsi lakás volt egészen az 1990 évek elejéig.

Akkor a 90es években fillérekért megtudták az ott lakók venni a lakásokat.

Utána ennek a lakásnak elég sok tulajdonos váltása volt.


Az utolsó tulajdonosa en előttem egy "lakatos" volt.

Nem fizette a számlákat,pszichiátriára zárt osztályra került

(az itt lakók szerint bolondokházába)többet nemtudok róla,de az itt lakók azt mondják hogy már régóta nem él.

Gondolom elvették a lakását

( évekig üresen állt)

én pedig piaci ár alatt megvettem árverésen.


Azóta persze teljesen felújítottam a lakást

2023. jan. 31. 14:09
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Hmm... Egyébként, tudtommal a papok is vállalhatnak szelleműzést! Érdemes lenne megérdeklődnöd! Persze, gyanítom, nem kevés pénzért vállalják...
2023. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Na jó, ez azért odabaaszzz szal régi a ház,fos vezetékekkel, szar nyílászárókkal, csoda hogy befúj a szél? Nem szellem van ott hanem régi szar a ház. Kell egy felújítás öcskös aztán megszűnik a probléma. Na nyomás tatarozni ember!
2023. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
3: koszi! elkepzelheto, hogy az elozo tulajdonos jar vissza, mert szokasuk. ;-) milyen a hangulata amugy a lakasnak? ugy ertem, nyugodt, furcsa,stb.?
2023. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5

Nem olvastad amit írtam

Teljesen felújitottam a lakást.


Új műanyag nyílászárók,új vízhálózat, elektromos hálózat vezetékek, komplett fűtésrendszert csövekkel együtt kicseréltettem.

2023. jan. 31. 14:18
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Ott voltál végig? Minden vezetéket kicseréltek? Amúgy meg az teny h szellemek nincsenek.
2023. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kissé furcsa,de csendes.

Ugyan a lépcsőházban néha szoktam zörgéseket hallani.

Mikor a 2. Világháborúban a többi házat az utcában porig bombázták, utána azokat nem építettek újra.

Úgyhogy most ez az egy lakóház van az utcában,a többi pedig üzlethelyiség,szalonok,

autóműhely.

2023. jan. 31. 14:22
 10/19 A kérdező kommentje:

Persze ott voltam végig,a tégla falból ki lettek vésve és újakat tettek helyette.


Én is szkeptikus vagyok alapvetően a szellemekkel kapcsolatban,de már hajlok e felé

2023. jan. 31. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!