Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A sárkányok miért félnek a...

A sárkányok miért félnek a százlábúaktól?

Figyelt kérdés

A százlábú az egyetlen lény, amitől a sárkány is fél. Elvileg képes is megölni egyet.

Ez miért alakulhatott így?



2023. febr. 8. 15:38
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
67%
Gyakran lehet találkozni sárkánnyal, hogy így kijelenthető, hogy félnek a százlábútól?
2023. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Szerintem igen.
2023. febr. 8. 15:47
 3/45 A kérdező kommentje:

Néha, ha alvásparalízisem van, akkor egy kígyószerű szárnyas lényt látok, ami felettem lebeg.

Szóval rólam elmondható, hogy látni szoktam.

Más nevében nyilván nem tudok nyilatkozni.

2023. febr. 8. 15:51
 4/45 anonim ***** válasza:
90%
Jobbulást kívánok.
2023. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Nem vagyok beteg. Szóval ezzel most nem tudok mit kezdeni.


Ha nem érdekel a téma, akkor meg sicc innen.

2023. febr. 8. 15:53
 6/45 anonim ***** válasza:
88%

Ne siccelgessél pont azért vagyok itt mert kiváncsi vagyok, hogy hol vannak sárkányok, mert nekem van százlábúm és kipróbálnám, hogy tényleg fél e tőle a sárkány.

Amúgy úgy hívják, hogy lábacska és a fiókban lakik.

2023. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
85%

Te magad mondod, hogy alvásparalízised van, ami ugye köztudottan együttjár különös, legtöbb esetben ijesztő alakok halucinálásával.


Ráadásul a sárkánynak nincs olyan megjelenítési formája, hogy "kígyószerű szárnyas lény".

Tekintve, hogy a kígyó egyik fő tulajdonsága, hogy NINCS LÁBA, a sárkánynak meg minden ábrázolás szerint van.


Nnnnnnnnnnnnatehát

tegyük fel, hogy valóban nem csak az agyad játszik az alvásparalízis által és tegyük fel, hogy a lény amit látsz valóban sárkány. Mindkettő meg lett cáfolva fent, de tegyük fel, hogy így van.

Honnan van az információd, hogy félnek a százlábúaktól és hogy azok még meg is tudják ölni a sárkányokat?


Egyáltalán mekkora a belmagasság, hogy elfér egy egyezményesen 10-20-100 méteres jószág aminek a szárnyfesztávolsága nagyobb, mint az élőlény hossza?

És ha repül, hogy találkozik a százlábúval?


Szóval további részleteket kérünk!

2023. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

"Ráadásul a sárkánynak nincs olyan megjelenítési formája"


Uhm...nem szeretnélek megbántani, de már ebből látszik, hogy nem értesz a sárkányokhoz.

A sárkányoknak az egyik legalap megjelenési formája a kígyószerű test.

Elég csak Tiamatra gondolni, aki az egyik legelső sárkány volt.

2023. febr. 8. 16:03
 9/45 A kérdező kommentje:
2023. febr. 8. 16:04
 10/45 A kérdező kommentje:

"Szóval további részleteket kérünk!"


Minek?

Minden, amit írtál hamis állítás, majd ezekből a hamis állításokból cáfoltad, hogy amit látok nem lehet sárkány.


Marduk sárkánya sem nagyobb egy cicától.

[link]


Amúgy meg a sárkány, amit látok fel van tekeredve részben hélix formában, a szárnyainál nyilván nem, így valamivel hosszabb lehet, mint az ágyam. De egyébként nem óriási, talán akkora, mint egy bordáskrokodil.

Néha vannak vele mások is, de azok a dolgok elrejtőznek a szemem elől.


A részletek amúgy benne vannak a kérdésben.

2023. febr. 8. 16:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!