Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy néz ki, amikor valakit...

Hogy néz ki, amikor valakit megszáll egy természetfeletti lény?

Figyelt kérdés
Miből látszik, hogy nem a saját lelke van benne, hanem valami más irányítja?

2023. márc. 14. 21:21
 1/6 Grimfox ***** válasza:
70%
A saját lélek csak a halálkor hagyja el a testet. A megszállás általában nem azt jelenti, hogy konkrétan a testbe költözik bele valami, hanem azt, hogy az elmét befolyásolja valamilyen külső erő. Az, hogy milyen jelei vannak ennek, teljesen attól függ, mi tartja befolyás alatt az egyént. Meg hogy milyen céllal. Például a régi észak-ázsiai sámánok jövendőt mondtak, és gyógyítottak a segítő szellemeik megszállása alatt. Nagyjából önkívületben. Mivel ez szándékos volt, ezért a megszállás nagyon erősen befolyásolta a sámánt. Ha a megszállás az illető akarata ellen van, nincs ekkora befolyás.
2023. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

A szemzíne kifakul.

Megváozik a viselkedèse hallgatg vagy szótlan humortalanná.

kevès fènybe vagy sötètsègbe sárgán vagy pirosasan veri vissza a fènyt a szeme az illetőnek. Mint a ragadozó állatoknak vagy a macskáknak.

Eltűnik az árnyèkuk.

2023. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Meg van az, amikor Isten lelke száll meg.

Egész érdekes jelenség. Krisztussal kezdődik minden. Megismered, elkezdesz hinni benne, aztán Ő megtisztít a bűneidtől és veled van. Te elkezded falni az írásokat, ami ugye nem tetszik az ördögnek és a mindenféle entitásoknak, ezért ahol lehet megszivatnak téged. Te pedig újra vétkezel. Nekem mázlim volt, mert az én keresztem a drogfüggőség volt és az eszevesztett tivornyázás. Az ember fiáról pedig tudjuk, hogy eszik is és iszik is. Sőt 2020-ban amikor a csillagok közelednek egymáshoz az emberfia még be is tép a bűnösökkel. De nem hagyja azt el soha. Még a halálban sem hagyja el. Sőt új életet ad, akár visszatekerve némileg az óra mutatóit és lefullasztva a verdádat.

Mert bizony én mindezt átéltem. Urunkkal együtt bulizni pedig nem 1-2 nap volt, hanem 1-2 hónap. Kemény volt. Egész sor csodajelet vittem végbe kezdve a földrengéssel egészen a feltámadásig. Bámulatos volt. Hála Istennek.

Aztán jön a munka része. De Krisztussal egy igában lenni az édes. Terheid pedig meg vannak könnyítve. Isten kutatása és az evangélium hirdetése szabad keresztény módjára. A legjobb meló, amit az ember úgymond szabad idejében végezhet, ha már át ment ezeken a részeken. Igaz pénz nem csurran cseppen, de én olyan értékekért fusizok, melyet Isten országában költök.


Micsoda bölcsesség, micsoda tudás és tisztánlátás az, amit Krisztus örökűl hagyott. Nem kell ide nekem már semmi mágia vagy boszorkányság. Minek, ha Istent barátnak mondod?

2023. ápr. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Hát in ismét csak ráerősítenék ezt megelőző 3-as válaszomra. Szerintem, ha már meg kell szállnia valakinek, akkor az a legjobb, ha a szentléleknek adjuk át a vezérlést. Önmagunknak nem biztos, hogy jó, de mindenki más hasznára van. Mondjuk én nem panaszkodom. Isten segedelmével egészen jól boldogulok. A többi lény vagy entitás pedig mind Isten alatt tengődnek.

Amire te gondolsz, az olyan, mintha azt kérdeznéd kokain függőként, hogy milyen a kannásbor hatása. Vagy Ferrari tulajdonosként azt kérdeznéd, hogy milyen trabantot vezetni? Kényelmetlen

2023. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen. Meg tudnám mutatni élőben.

Nem fogom.

2023. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beteges kûlsô, logò fej tartàs, érdektelenség, szellemi butulàs!
2023. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!