Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha meghalok tényleg Szellem...

Ha meghalok tényleg Szellem leszek?érezni fogom egyáltalán hogy Szellem vagyok?vagy a halált érezni fogom?tudom irányítani majd magam ha Szellem leszek? Teleportálni is képes leszek?

Figyelt kérdés
SZKEPTIKUSOK kíméljenek LÉCI!!!

2023. máj. 13. 06:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
És ha valaki a te testedbe száll akkor mit csinálsz?
2023. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Igen.

Igen.

Azt is, igen.

Miért ne tudnád magad irányítani?

Nem leszel képes teleportálni. Az nagyon nehéz a magad fajátnak, de ez nem lesz probléma, attól még kommunikálni tudsz majd korlátok nélkül.


Én is szkeptikus vagyok. Miért kíméljelek, ha minden kérdésedre tudom a választ?

2023. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Csak eltűnsz és a létezésed kitörlődik, bárki voltál, bármit tettél életedben.

Ha már nagyon beteg vagy, megérezheted a közelgő halált. Ha hirtelen halsz meg éjszaka vagy elcsap egy autó stb, akkor nem érzed. Eltűnsz és annyi volt az életed. Nem lesz semmi.

2023. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

De biztos vagyok benne hogy van élet a halál után mert sok horror filmnek van igazság alapja pl Ott van az annabelle az igaz történet tényleg létezik egy annabelle ami üveg szekrényben van bezárva és a Warren házaspár is létezett csak már meghaltak és azóta is valahol megvannak az elátkozott tárgyak egyet szívesen oda adnék neked és akkor pár nap múlva már a saját házadból is menekülni akarnál szóval...ne mond hogy ilyesmi nem létezik!

Vagy ha beakarod bizonyítani vegyél egy Igazi Ouija táblát és próbálj szellemet idézni és ha össze Jön akkor van élet a halál után pl ha le esik valami a háttérben!

Akkor bevan bizonyítva hogy van élet a halál után!

2023. máj. 15. 10:50
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyébként azt meglehet oldani hogyha meghalok és szellem lesuek akkor ha valaki meghal akkor bele szállhatnék az ő testébe?
2023. máj. 15. 10:51
 16/19 A kérdező kommentje:
Pl ha fiatal lány hal meg aki nagyon szép is és akkor miután leállt a szíve bele szállnék azonnal a testébe
2023. máj. 15. 10:52
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Te fogyatékos vagy kérdező de nagyon
2023. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Miböl gondolod ezt???XD

Inkább az emberek a buták higyha meghalnak akkor bele tudnának szállni egy fiatal halott testbe oszt azt irányíthatnák...

De egyelőre senki se tette ezt...

De majd ha én egyszer meghalok bele szállok egy fiatal lány testébe ha találok egy halott fiatal lány testet és benne élem tovább az életem...

2023. máj. 15. 15:05
 19/19 anonim ***** válasza:
Biztos jó lehet halottnak lenni. Elvégre még senki nem jött vissza panaszkodni.
2023. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!