Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van bármi közük a sasok...

Van bármi közük a sasok formájának az angyalokhoz?

Figyelt kérdés
Egy olyan dolgot kell elképzelni, ami egy sasra hasonlít, de közben ilyen sötét, mintha két arca lett volna. Nem vagyok biztos, benne, hogy tényleg sas szerű arca volt e vagy se.

2023. máj. 31. 05:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol làttàl ilyet?
2023. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ember vagy madár teste volt?

Sokan jönnek-mennek szárnyakkal.

2023. máj. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Laylah ***** válasza:
100%
*inserts biblically accurate angel*
2023. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az elmémben, bár valószínű, hogy csak a képzeletem játszott velem, mivel most megint mást láttam.


De, ember teste volt. Az angyal formát csak a szárnyak miatt írtam.

2023. máj. 31. 15:36
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem te magad sem tudod miről beszélsz.
2023. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Mindennki az elméjében lát....minden jel az elmébe fut be, és ott áll össze kép, hang, érzet, stb-vé.

Szóval nem baj ha olyasmit látsz, amit más esetleg nem, sokan vannak ezzel így, csak kezeld a helyén a dolgokat.

Ne higyj el semmit amit látsz automatikusan, de ne is utasítsd el.

Írd le magadnak mit láttál, mi volt a benyomásod, volt-e rossz érzés, félelem, stb.

Sok tucat fáj van körülöttünk nem testi formában is, akik segítő szándékkal közelednek, amiket leszületés előtt még tudtál, de amikor lent vagy testben nem emlékszel.

Nyugodtan kérdezd meg kik ők, mit akarnak, miben segíthetsz.

2023. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6-os. Bár, szerintem mások is látnak ilyesmiket, én csak becsuktam a szemem, és próbáltam a "Semmire" figyelni.


Nemtudom, valahogy a segítő szándékot használni, számomra önzőség volna, mármint, ez ilyen megérzés. De részemről oké, ha segíthetek nekik. A kommunikáció felvételhez viszont, valószínűleg folyamatos koncentráció szükséges, nem szeretem becsukni a szemem, csak ha alszok, ott és általában fel-fel kelek, mert fura dolgok jelennek meg. Nem konkrétan lények, személyek, hasonló szokott történni, amikor nyitva van a szemem, de akkor nem ennyire intenzív.

Nem félek, vagy bármi ilyesmi. Én csak, a hirtelen megjelenő dolgoktól tudok egy pár pillanatra lefagyni.


Így történt a helyzet.

2023. máj. 31. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ja, aki az elképzelésedet erősíti annak köszönjük szépen.
2023. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a fizikai szabályok vonatkoznak mindenkire, tehát ha valaki repülni akar, akkor ahhoz szárnyak kellenek, mint egy sasnak, egy denevérnek, egy pterodactilusnak vagy egy repülőgépnek, tehát nem meglepő, hogy az angyal is ezek közül hasonlít valamelyikre...
2023. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Akkor nagyon szr lehetett a dizájner, mert egyáltalán nem logikus a dizájn 😂

2023. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!