Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A barátommal történt (lent)....

A barátommal történt (lent). Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Este volt és aludt.Majd hirtelen arra nyitotta ki a szemét,hogy egy csuklyás alak lebeg mellett az ágyon vízszintesen(ahogy ő is volt) majd hirtelen mintha kilökődött volna az ágyból.Alig pár mp alatt történt,és az alak el is tűnt.Este utána el sem mert aludni,a lámpát is felkapcsolta..Nem szokott ilyeneket mondani,szal nemhinném hogy kamu.

Próbáltam neki magyarázni,hogy az alak azért volt,mert valami rosszat álmodott,és ahogy fel ébredt félig még az álmát látta.Az ágy ki esést meg azzal magyaráztam,hogy meg ilyedt és kiesett véletlenül az ágyból.

De ő továbbra is tagadta,hogy így lenne,sőt az ágya amúgy sem kicsit és a közepéről nem lehet 2-3 métert esni.

Szerintetek?


2010. okt. 13. 22:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsi az elején: majd hirtelen mintha kilökődött volna az ágybót"..szal ki is lökődött,úgy értettem hogy,mintha az alak lökte volna ki
2010. okt. 13. 22:45
 2/17 anonim ***** válasza:
hát ez elég komoly:(szerintem keressen fel egy orvost.
2010. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
valószínűleg alvásparalízis. felébredt, miközben álmodott és megélte az álmot. de keress rá, találsz hasznos leírásokat.
2010. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Szerintem nézesd meg vele a Paranormal Activity (2007) filmet. Igaz a filmnek nincs túl sok valóság alapja, de adhatsz neki pár ötletet, és néhány álmatlan éjszakát :D
2010. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
LSD től backflash
2010. okt. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Unokatesóm mesélt ilyen fekete csuklyás alakról, de nem látta az arcát, mert nem fordult meg. Erről akkor mesélt, amikor meghalt a nagypapája, és azután történt vele éjszaka.
2010. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hátt ennek több oka is lehet....az egyik amivel az alakot tudnám magyarázni hogy mikor a szemünket kinyitjuk egy ruhakupac, ablakon betörő fény is megtudja az embert viccelni. Ilyenkor mikor magunkra találunk, már nem úgy látjuk ezeket a dolgokat....a "csuklyás" eltűnt. Valószínűleg az ágyról leesés lehet hirtelen ijedelem oka. Minden esetre ez csak feltevés... azért tudnám ajánlani a :

Wellness Giuliana Lomazzi Álmaink értelmezése című könyvét.

Velem is történt már olyan, hogy szinte átéltem egy álmot. Ebben a könyvben sok hasznos információ van.

2010. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én egyik nap azt álmodtam,hogy megyek le a lépcsőn és egyszer csak megcsúszok,mielőtt leestem volna felébredtem és ugrottam egyet,de meg is ijedtem.
2010. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én becsukom a szemem véletlen meg képzelödök mien vicces lenne most igy futnák és elesnék szaltoba XD erre megrezdülök mintha elesnék
2010. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha ez volt az alak első feltűnése, akkor valószínűleg csak álmodott.

Nálam többször is volt, hogy álmodtam valamit, és mivel a környezetemben játszódott az álom, azon nyomban kiugrottam az ágyból és keresni kezdtem, vagy menekültem attól, amit az álomban láttam. De ez csak akkor van, ha az álmomban is alszom a szobámban.

Mivel a barátod is maga fölött látta álmában a csuklyás alakot, ezért ugorhatott ki az ágyból. Ilyenkor a tudat mozgósítja a test önvédelmi reakcióit, ami így hihetetlen gyorsan tud mozogni. A szív úgy dobol, mintha ki akarna ugrani a testből, és az ember zihál. De ez természetes reakció.

Ez olyasmi, mint az alvajárás, csak itt az ember még az elején felébred. Szerencsére.

2010. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!