Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudok dzsinnt idézni?

Hogy tudok dzsinnt idézni?

Figyelt kérdés
Tudok tőle természetfeletti képességet kívánni? Ha igen, melyiktől? Milyen ajándékokat adhatok neki a segítségéért cserébe? Lehet egy embert is?

2023. szept. 30. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
5 percig dörzsölgetni kell a kapszulás kávéfőző gépet.
2023. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudsz. Éjjel az erdőkben megtalálod őket
2023. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyik Rudolf Steiner könyvében olvastam h ő írt egy olyan alakról aki egy mitomén mágustól megtanult dzsint idézni. mindent megtett amit kért stb. de a dzsinn mindig gyűlölte és mindegyik dzsinn gyűlöli a szolgálandó embert és mindig azon van h megölje szolgálóját. nem tudsz neki semmit sem adni. nem önként teszi, hanem kényszerített parancsra. a mágia így működik nála. ne akarj dzsinnt. nem olyan, mint Aladdin dzsinnje.
2023. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lucifer-666 ***** válasza:
Netflixen.
2023. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Én a bárban szoktam rendelni dzsinn-tonikot.
2023. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Dörzsöld meg a lámpásom kibújik belőle mindjárt.Józsi bácsi 64F
2023. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A dzsinn csak a mágia miatt teljesítheti a kívánságodat, és eleve meg akar ölni.

Én a helyedben nem erőltetném.

2023. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá egy megfelelő lámpás, ami mostanság igen hiánycikk, mert mindenki dzsinnt akar idézni.
2023. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vidonka válasza:

Bele kell fingani egy bögrébe, gyorsan lefedni azt majd elmondani a következő idézetet:

"Gyere ki, ne maradj bent

ne maradj bent, gyere ki", majd föléhajolni és beleszippantani. Így beléd száll a dzsinn és te magad válsz azzá!

2023. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!