Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek vámpírok?

Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Vámpírok vajon tényleg léteznek, léteztek, létezhettek?

2023. okt. 9. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%
Sajna Buffy elkapta az összeset
2023. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem
2023. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
52%
Igen vannak
2023. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Vannak.

Csak nem úgy ahogy azt elkèpzeled.

2 esetről is tudok.

Van pár pszcihológiai eset akik tènyleg azt hiszik vámpírok. úgy is viselkednek. Persze termèszet fölötti erejük nincs.


Meg van akiknek olyan betegsègük van hogy fènyèrzèkenyek , ès dialízisre vèrátömlesztèsre van szüksègük hetente több alkalommal hogy èletben maradjanak.


Lènyegèben olyan mint a vámpír legenda..

2023. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én boszorkány vagyok már 5-6 éve (bennük se hittem) szóval bármi elképzelhető. Azért írhatna rám egy vámpír. Nagyon hot lenne
febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Energiavámpírok igen. Mint pl te.
febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Vannak igen! Csakhogy nem vérrel táplálkoznak hanem más szellemi energiákkal. Ezek az energiavámpírok, leszívják mások életenergiáit, másokon élősködnek, kihasználják őket. Mind tudjátok kikről beszélek. Mindenki ismer legalább egy ilyen lényt
febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!