Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A jég lények mióta élnek a...

A jég lények mióta élnek a földön? Már az emberek előtt is léteztek?

Figyelt kérdés
Egyre több, elismert tudós bizonyította, hogy léteznek.

jan. 24. 09:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a "jég lények" itt vannak velünk most a szobában?
jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
84%
Amióta az űrlények, fénylények, meg az emlények.
jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

1

[link]

Szerinted elfér a szobában egy ilyen?

jan. 24. 10:04
 4/49 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ha el van olvadva, akkor lehet páraként létezik körülöttünk?! Ezektől minden kitelik!
jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nem tud elolvadni, mert az állandóan fagyos helyeken élnek. Nem bizonyított, hogy földi eredetűek, egy fagyott bolygóról is származhatnak.
jan. 24. 10:17
 6/49 anonim ***** válasza:
70%
A micsodák???
jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
80%

Tudsz mutatni egy olyan képet is, amit esetleg valós ember valós fényképezőgéppel készített? Mert ha nem, akkor ezek nem léteznek, tehát irreleváns a kérdés, hogy mióta élnek a Földön.

Az emberek előtt akár élhettek is ilyen vagy ehhez hasonló dinoaszuruszok, de azoknak sem voltak természetfeletti képességeik.

jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

JÉG LÉNYEK!

Dinoszaurusz méretű, ősi lények. Jégből vannak, valószínűleg a jégben élő kromoszómákkal táplálkoznak, meg DNS-sel.

jan. 24. 10:42
 9/49 A kérdező kommentje:

7/8

Ilyet nem lehet találni a neten, de szerintem ezt Te is tudod.

jan. 24. 10:44
 10/49 anonim ***** válasza:
95%

Igen, és szerintem te is tudod, mivel nem léteznek. HA léteztek is ezekhez hasonlók, mint említettem, akkor sem voltak természtfeletti képességeik, tehát nem voltak jégből, és nem ettek jeget.

Ez olyan, mint amikor én 10 évesen azt kérdezgettem a szüleimtől, hogy hol van az a sziget, ahol a Pokémonok élnek.

jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!