Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már valakivel hasonló...

Történt már valakivel hasonló megmagyarázhatatlan?

Figyelt kérdés
Egyszer úgy harminc évvel ezelőtt a kilencvenes évek elején történt az esemény velem, mentem haza éjszaka és amikor a villanykaró alá értem elaludt a világítás. Már a haza út első felében feltűnt a dolog, hogy pislog a világítás mikor oda érek. A tizedik karónál már biztos voltam, hogy akkor történik amikor közelében érek, majd vissza is mentem egy karónyit és akkor is megtörtént. Majd a két utca között volt egy átjáró és átmentem a másik utcára és ez a jelenség ott is folytatódott egészen hazáig kb. négy utcán történt ez a jelenség akkor egyszer és azóta sem. Nem voltam sem ideges sem semmi, csak mentem haza, nem tudom semmihez sem kötni, hogy boldog vagy boldogtalan voltam vagy épp feldühítve. Egyszer nagyon feldühítettek és beszálltam az autóba és az ablak törlő párat törölt az ablakon, de az is csak egyszer történt meg úgy hogy persze nem kapcsoltam be az alaktörlőt.
febr. 2. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van ez így a véletlenekkel.

Nincs az a tüzér, aki pontosabban ki tudná számolni a röppályát, mint az a galamb, ami úgy tisztelt meg, hogy a homlokomnál a hajamra, aztán az arcomra, a pulóveremre, a nadrágomra, de még a cipőmre is jutott ugyanabból a plottyantásból.

És én még jól jártam, nénikémet kislány korában, virágszedés közben talán gólya találta úgy hátba, hogy elterült.

Mert ugye Murphy óta tudjuk (kissé torzítva), ami bekövetkezhet, az be is fog.

febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve volt ilyenben részem. Bármerre jártam Minden este kialudt egy lámpa az utcán.
febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha ez számít valamit akkor tájt még Higany égők voltak használatban.
febr. 2. 11:55
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Velem történt, amikor olvastam ezt a történetet, illetve nagyon hasonlót egy külföldi oldalon, ahol mindenféle szellemes hülyeségeket lehet beküldeni, angolul.

Szerintem onnan fordítottad, mert ilyen nyilvánvalóan nem létezik, kitaláció csak.

febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Húha, nagyon izgalmas sztori :)
febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az IoT akkori megvalósításával szórakoztak, igaz akkor még talán távvezérlésnek és telemetriának hívták :D
febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 Elfogadom a véleményed, de ezt azért írtam be névtelenül remélve másokkal is megtörtént és olyan válaszokat várva aki esetleg tud rá tudományos magyarázatot adni. A történet nem kitaláció!
febr. 2. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Milyen tudományos alaptételek, prekoncepciók és exklúziók keretein belül szeretnél tudományos választ?


Mondjuk mindegy is, mert nem tudok választ.


" Egyszer nagyon feldühítettek és beszálltam az autóba és az ablak törlő párat törölt az ablakon, de az is csak egyszer történt meg úgy hogy persze nem kapcsoltam be az alaktörlőt."


Előfordulhat ilyenkor, hogy a figyelem a dühön és a düh fantáziákon van, szóval így "periférikusan" simán kapcsolgathattad az ablaktörlőt.


Persze technikailag megoldható, hogy valami figyelje a dühnek a lehetséges tüneteit és reagáljon rá, de 30 évvel ezelőtt talán ezek még nem voltak annyira elterjedtek.

febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Többször volt, hogy hirtelen kimentem a konyhába, és amikor kiértem a poharak megmozdultak a csepegtetőben. Hallani lehetett, elég hangos volt.
febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elég érdekes kérdező lehet valami mágnesen energia lehetett ?
febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!