Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztál már fénylénnyel?

Találkoztál már fénylénnyel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 15:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
nem találkoztam fénylénnyel, mert nem léteznek.
2010. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
fénylény pff xD beteges héj kérdező esetleg találkoztál már orvossal?
2010. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 tank_R válasza:
100%
Én azt mondom, hogy ge*i jó arcok a fénylények. Mindig hívnak, hogy találkozzak velük aztán beszélgetünk meg minden. Ha én nem tudok feldobni valami témát vagy csak rossz kedvem van mindig felvidítanak. Azt mondom, hogy fénylény vezesse az országot is! Béke veletek fénylények!!!;D
2010. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen,találkoztam egy különös álmomban és valóban képes az embert felvidítani.De ebben a videóban én nem láttam fénylényt.
2010. nov. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%
Én egyszer még kiskoromban 8 éves lehettem de nem írnám le hogy milyen volt. Anyi biztos hogy félelmetes volt.
2010. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be pár cataflamot aztán igyál rá egy liter vodkát, garantáltan fogsz fénylénnyel találkozni...
2010. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Megnéztem a linket, a videót, és arra jutottam, hogy valami szekta tagja csinálta, vagy pedig valami elmebeteg zöld emberkékben hivő azt akarja hogy egyre h.lyébbek legyünk. Biztos Zondark volt a 3. dimenzióból, és meg akarja menteni a lelkünket a földről, és pledájiába akar minket vinni a 4. dimenzióba, ahol és Shrek meg atöbbi ogre lelkei nyugszanak... Egyébként fénylénnyel találkoztam egy csomószor, amikor az égre néztem akkor a fénylény egy pillanatra megjelent aztán pár másodpercen belül dörgött is egy nagyot... De az a szép, hogy a videóban Isten nem létét mondják, ami valaki szerint létezik (például szerintem)... Nem azt mondom, hogy pontosan egy vallási szempont szerint létezik, pl.: hogyha kimondod, hogy "f@sz" akkor meghalsz, de vannak a vallásoknak, pl.: Kereszténységnek is ALAPJAI. De szerintem biztos létezik, ÉS szerintem ez nem zárja ki a tudományos elméleteket sem.


Egyébként a fénylényektől k.rvára fél a kutyám, tehát mondd már meg nekik h takarodjanak a francba innen!

2010. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, tobbszor is. Ne is foglalkozz a gunyolodokkal kerdezo, mi tudjuk, hogy a fenylenyek leteznek, es ez eleg!! Kulonleges mondandojuk van, amit a Kivalasztottak tudhatnak csak meg. Ha hiszel bennuk, akkor az mar egy lepes a kivalasztottsag fele. 2012-ben ok fognak minket megmenteni a vegtol!!!
2010. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én láttam már többször is valami megmagyarázhatatlant.

Csak annyi ha megjelenik egy erős csillagszerű fény csillog fel és eltűnik. Az volt a durva, hogy a szobában egyzserre ketten látták ezt rajtam kívül épp a Bibliáról beszéltünk. Nem voltunk berúgva. Csak "csillant", és ennyi.

Én a pozitív enrgia képviselőit (angyaloknak) a negatívakat (démonoknak hívom.

Ezek tuti megvannak, csak mi nem láthatjuk őket.

De persze nem szárnyas puttókként kell őket elképzelni.

Az isten nem személy, hanem egy megfoghatatlan teremtő erő, valami olyasmi energia, amely kezdetektől fogva van és mindig lesz és mindenben benne van ami létezik.

2010. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

15:51 Te akkor most azt mondod, hogy csak a kiválasztottak részesülnek a fénylények létezésének tudatában?

Amúgy ez a videó olyan szekta filinges. Általában az ilyen szekták szoktak tömeges öngyilkosságot el követni azzal, hogy ők így feljebb jutnak felsőbb intelligenciákhoz. Amúgy ez a fénylény dolog abszurdum.

2011. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!