Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miskolcon ez hol található?

Miskolcon ez hol található?

Figyelt kérdés
Beszélnek mostanában Miskolcon olyat hogy van egy hely/ház/romok ahol szellemeket lehet észlelni és elég durva.Elnevezték Silent Hillnek.Valaki hallott már róla?Vagy esetleg hasonló helyet ismertek Miskolciak, és ha igen akkor leirnátok pontosan merre van, esetleg tapasztalatok akik jártak már ott?Köszi szépen előre is!!!
2010. dec. 12. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a füvesek és az alkohlisták állandoan szellemeket és ufot látnak.TAlán az ufok csak a drogosok nak és a piásoknak mutatják meg magukat? XD
2010. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tévednek, ott nem szellemek élnek, hanem a raptoidok egyik főhadiszállása van ott.
2010. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tudok egy helyet debrecen ben de csak akkor mondom meg ha

engem is elviszel 12 éves vagyok e- mail.n.arpi24@gmail.com

2010. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én miskolci vagyok de nem tudok ilyenről.
2010. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hmmm hát én még nem hallottam róla.de a stadionnál ahol a műfüves pályák vannak onnan lehet látni egy nagy romos épületet:D lehet az az nemtom majd nézd meg
2011. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szólj ha már tudod melyik az :D
2011. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
AVAS LAKÓTELEP, FELTŰNŐEN BŰZÖS HÁZ, BARNABŐRŰ SZELLEMEKKEL... HA ODAMÉSZ, MINDENED ELTŰNIK. DE A PÉNZTÁRCÁD TUTI.
2011. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó jót röhögtem!! xD (az igaz hogy a valóságban kvára nem vicces - sajnos:( )
2011. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát avas az egy elég szar hely nem szeretek arra járni:S legrosszabb környék miskolcon.
2011. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"AVAS LAKÓTELEP, FELTŰNŐEN BŰZÖS HÁZ, BARNABŐRŰ SZELLEMEKKEL... HA ODAMÉSZ, MINDENED ELTŰNIK. DE A PÉNZTÁRCÁD TUTI."

Hogy lehet ilyet írni???? :O

2011. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!