Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A barátomat megszállta egy...

A barátomat megszállta egy démon? :S

Figyelt kérdés
Nemrég együtt aludtunk a barátommal. Egyszer csak az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy hangosan beszél álmában. Kántálásnak tűnt, folyékonyan, hangsúlyozva szónokolt valami nagyon régies és idegen hangzású nyelven, olyan arabos, szlávos jellege volt. Halálra rémültem, próbáltam felébreszteni, de csak kb tíz(!) perc múlva sikerült. Nem emlékezett semmire és a magyaron, angolon kívül semmilyen más nyelven nem beszél (németül tanult ugyan, de nem folyékony belőle és határozottan nem a fenti nyelvek valamelyike volt). Állítása szerint a családja már tapasztalt tőle ilyet, de egy legyintéssel elintézték, hogy egy nem létező idegen nyelven beszél hosszan, folyékonyan álmában! Mi lehetett ez? Megszállhatta valami?
2011. jan. 23. 18:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy démon! Fejsérüléseknél nagyon ritka esetben fordul elő ilyen ... volt valamilyen balesete esetleg ?
2011. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
istenem...
2011. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
48%
nee ilyet még nem hallottam de érdekel a dolog, hogy ilyen hogyan lehetséges
2011. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
IGEN EGY DÉMON . AZT nem mONDTA HOGY EKSZESZÁJZBÚK?
2011. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Verj a melkasába egy fakarót......
2011. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 szilvo79 ***** válasza:
67%
démon?ezt a marhaságot!honnan tudod,hogy rendes nyelv?szerintem csak zagyvált valamit.
2011. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
84%

Ilyet már én is csináltam :) De nem vagyok démon.

Viszont az elsőnek köszönöm a választ, mert nekem volt fejsérülésem, de nem gondoltam volna, hogy köze lehet hozzá :)

2011. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Elsőtől kérdezem, hogy miféle fejsérülés okozhatja ezt?
2011. jan. 23. 19:29
 9/26 spyke93 ***** válasza:
74%
tegyél az ágy fölé egy keresztet és ird alá I.H.S. ha furcsán érzi magát akkor esetleg...
2011. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam is előfordult már ilyesmi. Fejsérülésem még nem volt.

Legtöbbször felálltam, felültem, vagy megtámaszkodtam az ágyban, és beszélni kezdtem a családomhoz. Egy-két alkalomra emlékszem is, amikor kifejezetten nagyon közölni akartam velük valamit , és már a t.köm tele volt azzal, hogy nem értik, mit mondok nekik. Persze nem voltam ébren, valamikor még "többre" is emlékeztem, mint ami történt. Az esetek többségére pedig nem is emlékszem.

Alvás alatt beszélhet az ember amúgy.

2011. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!