Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egyik bnőm anyukájának van...

Egyik bnőm anyukájának van boltja amikor bent vagyunk fura dolgok történnek. Wclehúzódás, nagy csattanások, megrázkódnak a polcok, kikapcsolódik a rádió. Két barátnőm egy régi apáca kolostorra épült lakóparkban laknak lehet ehhez köze?

Figyelt kérdés
És a bolt is a sarkon van.Tudnak utánam jönni a szellemek?
2011. febr. 8. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok szkeptikus, de ez már nekem is baromságnak tűnik. A wc-hangokra megvan az ésszerű magyarázat. Régi vagy rosszul beszerelt tartály, ezért folyamatosan engedi magából a vizet. Innen a zubogó hang. A rádió nem kikapcsol, hanem, ha régi típusú, akkor hol érzékenyebb a hullámokra, hol kevésbé. Vagy csak merül az elem. Csattanásokról, a fából készült bútorok mindig reccsennek, ez nem újdonság.

Mi köze van egy sarki boltnak egy egykori zárdára épült lakóházhoz? Nem értem az összefüggést. Amúgy meg egy zárda nem börtön. És nem szellemek, hanem kísértetek.

Még egy. Használj vesszőt, mert elsőre azt olvastam, hogy két barátnőd épült egy "apáca kolostorra"!

2011. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fake.
2011. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező :D

A kérdésed vagy FAKE.

Ha igaz, akkor nyugodj meg, mindenre van tudományos magyarázat.

Bár erősen gyanítom, hogy ez FAKE!

Ha azt hiszed, hogy erről mindenki azt fogja hinni, hogy ajjaj az egy szellem, akkor hiába gondolod, mivel szellem nem létezik, szóval ennyi.

2011. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég kedves válaszoló..amiket írtál nekem nem válaszok.1.semmilyen fa bútor nincsen a boltba és nem reccsenést,hanem csattanást mondtam(mintha leesne vmi)2. a wc is normális,új 3. a rádió is új fajta és nem elemmel működik 4. ki beszélt börtönről? És nem,csak ezek történtek.Ebben a pár mondatban amúgy sem fogjátok megérteni,hogy mik történtek.Ez nem fake.
2011. febr. 8. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Részletesebb leírás kéne, hogy az ember tudjon mondani valami érdemlegeset. Pl tudni kéne hogy a két barátnőd és te plusz az anyuka jósolt-e vagy foglalkozott ott bármilyen ezoterikus/okkultista dologgal? Ha megoldást keresel egyetlen létezik: a helyiség pap általi felszentelése. Igen természetesen tudnak utának menni a szellemek, ha vonzod őket.
2011. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:O

Látom itt komoly gondok vannak...

2011. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak nem fért ki az egész.Amúgy ilyen kis szelleműzések voltak még régen,de nem vettük komolyan.
2011. febr. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!