Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem idézés, tényleg...

Szellem idézés, tényleg veszélyes? Akik már csinálták.

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni,hogy a szellem idézés tényleg komoly,veszélyes dolog mint ahogy már páran leírták?Tudom hülye kérdés,de halt már bele valaki,és bizonyíték van rá?Aki idézett már,és minden jól sikerült,mit tapasztalt?Látta a szellemet,hallotta,vagy csak gondolatban?Arra is kíváncsi lennék,hogy akinek nem sikerült,milyen következményei lettek,és hogy lehet ellene tenni? Milyen módok vannak a szellem idézésre,1et tudok,de aki tud több különbözőt,ha lehet írja le!NEM KÉREK AZ OLYAN VÁLASZOKBÓL HOGY HÜLYESÉG MEG ILYEN NINCS...
2011. ápr. 1. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne és vannak is,de én nem idéznék esetleg csak profival!!!!Egyszer unokatesomék szórakoztak ilyen dolgokkal megidézték Bruce Lee-t és kérték jelenjen meg nekik pont éjfélkor a tükörben.Meg is jelent.Aztán egy halott rokonunk szellemét idézték és nem ment el,ottmaradt a házban.Mindenféle kopogás zörgés volt,nem tudom mi lett a vége.De hallottam olyat is,hogy ráborította az asztalt arra a személyre,aki idézés közben elbohóckodta a rituálét.Én nem idéznék,jó helyen vannak ők ott ahol vannak,de te tudod.
2011. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem voltam,de sógórnőm volt,és mondta,hogy nagyon megijedtek,szaladtak szanaszét,ki merre látott.Azt mondta,Ő soha többet nem akar ilyenen résztvenni.Egyébként az apukáját akarták megidézni.
2011. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vannak veszélyei, nem gyerek játék a szellemekkel diskurálni.
2011. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Itt van egy módszer a szellemidézésről de ez elég gyengének tűnik tehát ha nem lesz semmi akkor tudod hogy mért nem.


[link]


Bár ez Quija táblával lenne a leghatásosabb módszer hogy ha valóban azt akarjátok hogy kapcsolatot teremtsenek.

2011. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagypofájú, hitetlenkedő vagány csávókából lettem hetekre félős, ok nélkül bűntudatot érző beszari, sötétben is beszaró szánalmas alak. Mivel én alapvetően materiális beállítottságú vagyok, engem annyira összezavart és lelkileg kifárasztott, hogy valóban 3-4 hét kellett, hogy lelkiekben regenerálódjak. A mai napig nem tudom, hogy tényleg szellemet idéztünk vagy csak az elménk játéka volt, de egy biztos: ÁTÉLTÜK.
2011. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Valaki tudja hogy a szellemet ha megkérjük,hogy láthassuk,látni fogjuk,ha úgy akarja?És mi lenne fontos kérdés,amit föltehetnék neki?Mert,ha ami nekem fontosnak tűnik,de neki nem az,annak állítólag következményei lehetnek.Ha lehet ,azok írjanak,akik már idéztek sikeresen szellemet,de aki még nem és tud ilyeneket,Ők is természetesen írhatnak.
2011. ápr. 1. 17:16
 7/21 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. ápr. 1. 17:18
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
mi részegen poénból szellemet akartunk idézni. A sör szellemét. vagy nem létezik, vagy nem jelent meg nekünk:(
2011. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
16:36-os vagyok.Kérjétek meg és megjelenik.Megkérdezed mikor,valószínű az lesz a válasz hogy telehold pontban éjfél!!!Bármit kérdezhetsz tőle válaszólni fog ha lehet,mert nem minden kérdésre adhat választ.Csak megpróbálod?A tűzzel játszól tudj róla!!
2011. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
kampókéz...
2011. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!