Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez a hang?

Mi lehetett ez a hang?

Figyelt kérdés
Tehát: tegnap este körül szórakoztam az udvaros és szórakozásból kinn vettem fel a telóra a hangot amíg kezet mosok benn és...
2011. máj. 1. 15:39
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
amikor visszahalgattam a hangot valaki beleszólt olyat hogy a de ilyen robothangon és nem volt kinn senki! utána egy pár ms múlva volt egy fura hang még! fel akarnám tölteni csak nem tudom hogy hova? vki segítsen
2011. máj. 1. 15:41
 2/32 anonim ***** válasza:
mi?...
2011. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
azt kérdezem hogy hova töltsem fel a hangot
2011. máj. 1. 15:42
 4/32 anonim válasza:
www.data.hu ide töltsd fel kíváncsi vok rá :D
2011. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
erre én is^^
2011. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
Én is
2011. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Kint vetted fel, hogy bent kezet mosol?? :D Ebben már eleve paranormális, hogy egyszerre vagy 2 helyen XD Vagy ez Nálad normális?


Na bocs, kíváncsi vagyok ám a hangra, csak gonoszkodok.


Nálunk olyan story volt, hogy bátyám szerelte a nagy hangfalainkat, amik emiatt persze ki voltak húzva mindenhonnan. Egyszer csak elkezdett szólni belőlük valami szöveg, nagyon halkan, épp hogy ki lehetett venni a szavakat. Nem értettük mert valami kemény szláv nyelv volt, talán orosz, vagy ukrán. Kb. fél percig szövegelt ott a valaki, aztán abbamaradt. Nem hiszünk a szellemekben, de azért akkor megálltunk egy pillanatra...


Várom én is a hangot!

2011. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

De jóó! :D Muta meg gyorsan! :D

Remélem nem olyan lesz, mint Emily Rose-nál xD

2011. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Jaewy ***** válasza:

Múltkor én is hallottam valami "robot" hang félét.Ám mikor körül néztem megpillantottam egy idős embert akit valószínűleg gége rákkal műtöttek, vagy nem is tudom, de egy hang készülék volt neki beszerelve a torkába és azon át tudott beszélni és kissé, nem is tudom, ilyen viszhangzó rádió hangja volt szerencsétlennek...

Nem lehet hogy esetleg ez a bácsi sétálgatott az udvarotokon (illetve ilyen betegségben szenvedő bácsi :D) ?

2011. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
Tedd fel én is kíváncsi vagyok !! =)=)
2011. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!