Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van ordog? Az a biblia szerint...

Timoking kérdése:

Van ordog? Az a biblia szerinti bukott angyal akinek a pokol a birodalma?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 17:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Ha létezik ördög, akkor a PÉNZ az...


(A pénz maga az ördög? De legalábbis az ördög találmánya)

2011. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 eNerdzsy ***** válasza:

A bibliai történeteket erősen leegyszerűsítve mesélték, régen élt, egyszerű gondolkodású embereknek. A történet nem olyan fekete - fehér mint, ahogyan azt sokan még ma is gondolják.

Mindenesetre csak annyit mondok, hogy ugyanannyi az esélye annak, hogy egy napon szembetalálkozz az ördöggel, mint annak, hogy az Isten fogadjon az otthonodban egy fárasztó nap végén.

2011. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem van ördög!Például ez az ember azt állítja a videóban járt már a pokolban,ha igaz akkor ördög is van szerintem.


[link]

2011. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérdező a válaszod ebben a videóban rajlik itt megtudhatsz mindent hogy ki és hogy lett az ördög olyan amilyennek mi is ismerjük őt. http://www.youtube.com/watch?v=uTfwygJcNj8
2011. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Csak az ember gonosz és agresszív is tud lenni. Egyszerűbb egy láthatatlan valamit hibáztatni érte, mint elfogadni, hogy nem vagyunk jók
2011. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Killgun ***** válasza:
Aki járt már a pokolban,az tudja,hogy az a szerelem...Amúgy ha nem erre gondoltál volna(^^),az van amiben hiszel.Ha hiszel a démonokban,láthatod őket,de ha nem akkor rákened másra,és neked már nem létezik...ennyire egyszerű.
2011. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok az :D
2011. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, én vagyok a szellemlovasa.
2011. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen van ördög...nevezhetjük sátánnak is...és ez az emberek önző és félő énje. A bukás pedig abban nyilvánul meg, hogy tévedésbe esik...a tapasztalathoz jutásnál azt hiszi, hogy a dolgok külön vannak(a tapasztalatban megjelent viszonyítottság miatt), azt hiszi magáról, hogy elkülönült bármitől is, így automatikusan beleesik az önzésbe, hiszen saját(téves énje) érdekeivel szemben a többiét háttérbe szorítja...az elkülönültség érzete miatt nem látja az Egységet, nem látja az Értelmet az Egész "mögött", így azt gondolja egyedül van és elveszhet a nagyvilágban ezért tudat alatt fél...azt pedig jól tudjuk, hogy mindennemű negatív tulajdonság és érzelem a félelemnek és önzésnek köszönhető, vagyis azokból ered. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

üdv

26/F

LastOne.Left


Te .Te ekkora hülye ,hogy lehetsz. Értelmetlen dolgot írsz! Okoskodol .

2011. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!