Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezhetnek vámpírok?

Emolány kérdése:

Szerintetek létezhetnek vámpírok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Már nem Bufy kiírtotta az öszeset
2011. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Előző: Te minden vámpíros kérdéshez ugyanazt a választ írod? :D


Amúgy keress rá a guglin a.. porfiria, vagy mi votl a neve :D

Amúgy max energiavámpírok léteznek :D Meg szerintem is, itt mindenki egymás vérét szívja :D

Amúgy hallod, nekem az az elméletem, hogy: Ha léteznem vempájörök, akik olyanok mint az igazi vámpíros filmekben (nem csillognak, nem pusztathatatlanok, hanem napfénytőlszétégnek, karóaszívbe, golyó is megsebzi őket, embervért isznak mindne mennyiségben (:D)) akkor vannak oylan intelligensek és ügyesek, hogy max akkor tudj a létezésükről ha épp a véred szíjják, utána meg el is felejtsd az egészet és legyen két szép pattanásod a nyakadon :D

2011. máj. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!!!:D
2011. máj. 30. 16:30
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát konkrét vámpírok, mint a filmekben, nem. De "vámpírtulajdonságokkal" megáldott (vagy éppen megátkozott) emberek, igen. Napfényérzékenyek, túl fehér bőrűek, egyből leégnek. Meg olyan is van, akinek a pozitív tulajdonságok jutottak, pl. átlagon felüli hallás/látás/gyorsaság. De persze nem olyan mértékben, mint a filmes vámpírokon láthatjuk...
2011. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Előző; akkor én is vámpír vagyok, mert áltagon felüli a látásom és a hallásom, fehérebb a bőröm az átlagosnál és rühellem a napfényt, sőt, a vezetéknevem alapján erdélyi magyar nemesek az őseim.:D

Amúgy szerintem is max. energiavámpírok léteznek.:D

2011. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igazi vámpírok nincsenek, de vannak magukat vámpíroknak képzelő emberek, akik tényleg összegyűlnek, meg vért isznak, stb. Egyszer láttam erről egy ismeretterjesztő filmet...
2011. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

10.09-es vagyok.

Nem azt mondtam, hogy azok az emberek vámpírok, hanem csak olyan vámpír tulajdonságokkal áldotta meg őket az atyaúristen, mint a filmbeli vámpírokat. Teljesen más a két dolog. Én is leégek napon azonnal, mégsem vagyok vámpír :D

2011. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
léteznek,a férfi vámpírok a péniszükkel szívják ki a vért a vaginából.
2011. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

No akkor legyen egy értelmesebb válasz is.

Sokféle elképzelés van róluk, főleg fantázia, filmek, szórakoztatás, sőt a vallás is eléggé befolyásolhatta a közvéleményt erről.

Kicsi a valószínűsége, hogy léteznek, de mivel már az ókortól is történetek, kell lehet alapja. Ha léteznek, akkor sem valószínű hogy felfednék magukat, de lehet teljesen más mint amit elképzelünk és rá sem ismernénk egy tényleges vámpírra.

De én azért nem zárnám ki. Az biztos hogy ha valaki bizonyítani szeretné, az nehéz mert hamar el lehet veszni a sok fantáziatörténet között.

Pl. a mágia sem valószínű hogy olyan mint a Harry Potter filmekben, de pl. egy másik területen el lehet indulni, mint pl. keleti energiagyógyítás, csakrák, chi, atlantisz és a harmadik szem, stb. ez sem biztosítás, de vannak olyan irodalmak amik komolyan foglalkoznak hasonló témákkal.

Szal ne add fel! :)

2012. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!