Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sípoló hang? (többi lent)

Sípoló hang? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mikor,fekszek az ágyon,akkor szoktam hallani,ilyen enyhe sípoló hangot.És olyankor tényleg azt hiszem,hogy van ott valaki,ott áll mellettem.Ez mitől van?

Máskor is szokott lenni,mikor benn vagyok a szobámba,és másik család tagom,egy másik szobában,akkor sípol,mikor mozog.És komolyan,nem tudom hogy,de evvel a sípoló hanggal meghallom,vagy az van,hogy nagyon jó a fülem,vagy nem nem tudom,mikör közeledik valaki,felém,akár 10m-erre van tőlem,és nem hallom a lépteit,akkor sípol.És onnan tudom,hogy jőnn valaki.Most akkor,mi is ez?


2011. jún. 5. 13:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
sya ha gondolod irj privit es meg mondhatom a valaszt mivel nekem is ez van.azert nem ide irok mert egy ,tul hosszu ketto nem vagyok kivancsi a negativ velemenyekre .de gondolom ezzel te is igy vagy.
2011. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A sípoló hang a fülben halláskárosodást jelezhet. A fülben található szőrsejtek károsodhatnak nagy zaj hatására..De lehet idegi alapú károsodás is...ha nem múlik el lehet, hogy meg kéne nézetned.
2011. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 5. 13:36
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

Az elözöek nem hiszem, hogy tudják miröl beszélnek.

Ez a sípoló hang alvásparalízis közben jelentkezik és paralízis közben hallucinálunk is, akár hangokat vagy személyeket amik teljesen valóságosnak tünnek. Ezért is érzed, hogy valaki ott van melletted.

Nekem sokszor van paralízisem, de én szeretem is, jó kis élmény :)


Szóval nyugodt lehetsz, nem válóságosak az alakok amiket láthatsz, ha megnyugszol akkor pedig hamarabb vége lesz :)

2011. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De 99%-ban,mikor sípol,akkor tényleg bejön a szobámba,valamelyik családtagom,akár anyum,akár apum.

De viszont 1% ban,valamikor téves,ez az ''érzék''.

Olyankor,azt érzem,mintha ott lenne valaki,nézne,figyelne.

Olyankor nagyon rossz.És igen,este szokott lenni.

2011. jún. 5. 13:41
 6/27 anonim ***** válasza:

Amikor paralízised van akkor 100% hogy hallucinálsz valamit, szóval az az 1% sokkal nagyobb :)

De lehetnek a hallucinációk olyanok is amik nem tünnek fel elsöre, viszont lehetnek elég egyértelmüek is...

Nekem mászott már az ágyamra zombi, patkány harapott a kezembe és rohangált a takarón, egy nö ugrott az ágyamra és folytogatott, egy halott nö feküdt mellettem, valami szörny mászkált a szobában és még sorolhatnám...

Ezek a hallucinációk bizonyos álomképek, így akármi megjelenthet elötted.

2011. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem reggel szokott olyan lenni, hogy felébredek, de gondolom elkezdek visszaszenderegni...az agyam még pörög (pl azon, hogy anyukám mindjárt bejön ébreszteni) és akkor elkezdek álmodni. De racionálisan indul, pont arról h anya bejön a szobámba, és beszél hozzám, majd az egész szürreálissá válik, és ekkor kelek fel, és jövök rá,hogy csak álmodtam. XD Ez alvásparalízis?
2011. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
De kérdezőnek...ilyen sípoló hangot én is szoktam hallani. Bár én inkább fütyölésnek hallom, főleg mikor nagy csend van. Szerintem normális.
2011. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Kassandra, ennek köze sincs az alvásparalízishez :)

A paralízis közben már ÉBREN vagy, le vagy bénulva és még álomképeket látsz, épp ez a lényege.

2011. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ami füttyölö hangról te beszélsz az teljesen más... Amiröl a kérdezö beszél az hangosabb sokkal és egyértelmüen a paralízishez tartozik..


Na de szerintem rossz ötlet volt belekezdenem a magyarázatba... úgyse fogja mindenki felfogni ezeket. Inkább nem fárasztom magam :)

2011. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!