Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek látott valamit/val...

Szerintetek látott valamit/valakit a kisbabám?

Figyelt kérdés

5 és fél hónapos kisfiamnak van egyfajta gesztikulációja, amit csak azoknak tartogat, akik épp beszélnek hozzá, mosolyognak rá, szóval vele foglalkoznak.


Tegnapelőtt hanyatt feküdt a pici az ágyon, és kb. 1 méternyire maga elé nézett, és olyan hangokat adott ki, mint amiket a fent említett helyzetben szokott. Még bólogatott is hozzá meg nevetgélt. De tutira a "semmibe" nézett, nem volt ott lámpa vagy hasonló, a mennyezet pedig fehér. Szóltam hozzá, meg is simogattam, de nem nézett rám, folytatta még egy darabig. Meg voltam rökönyödve! Szerintetek???


2011. jún. 9. 14:08
1 2 3
 1/21 Dadim ***** válasza:
100%
Talán láthat olyant ,amit mi már nem.A baj az,hogy mire elmondhatná nekünk mit látott ,addigra elfelejti:)
2011. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Többször olvastam már itt hogy a babák,gyerek "beszélnek" a semmibe, vagy csinálnak olyat amit a te babád.Én hiszek benne,szerintem látott valkit!
2011. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
*valakit
2011. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 otto97 válasza:
49%

Egy szellemet is láthatott.

Köztudott,hogy a kisbabák és néhány állat (kutya,macska) látja a szellemeket!

2011. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Így van, a kisbabáknak még nyitva van a 3. szeme amivel, természetfeletti dolgokat, szellemeket láthat. Ijesztő, de hiszek benne.
2011. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Lehetséges. Csak sokan kinevelik a gyerekekből ezt a képességet.
2011. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
huh... csak az a megnyugtató, hogy bármit is láthatott, legalább tetszett neki.
2011. jún. 9. 14:50
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos az én kishúgom rémisztő túlvilági cuccokat látott, amíg még tudta őket látni.
2011. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
igen biztos hogy latott valakit ,de ez csak jo jel hogy nevetett es nem sirt vagy felt,.
2011. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

A picik látják a túlvilági dolgokat.

Csak sok gyereknek azt mondják erre a szúlei,hogy nincs ott semmi,ez nem igaz!

De igaz!!

Én 25évesen is szoktam látni dolgokat,mert nem nevelték ki belőlem...otthon mindig szoktam mondani miket látok,amúgy a bátyám is lát bizonyos dolgokat!

2011. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!