Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van el mindenki a...

Miért van el mindenki a vámpirokkal?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért akarják ennyire az emberek hogy léztezzenek vámpirok? Minden márodik kérdés az, hogy: Léteznek vámpirok? Szerintetek vannak vámpirok?

Túl sok Twilight és Vámpirnaplók....


2011. júl. 10. 21:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
86%

Az embereknek kell az, hogy higgyenek valamiben.

Van akinek a vámpírok, farkasemberek, meg ezek, van akiknek Istenek, stb.

2011. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek a mostani szemetek amit filmnek neveznek mint Pl a Twilight tini lányoknak készítették. Ott van például az a Robert Patiszon gyerek. Sok tinilány egy olyan fiúról álmodik, mint ő. Én nem tudom mi van ezzel a világgal, hogy olyanok mostanában a menők akiket régen csak köcsögnek tartottak :S
2011. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Látod, tudod te a választ :) Pontosan. A sok-sok vámpíros regény és film az oka. Na meg persze az, hogy nem kicsit pozitívak a föhös vámpírkarakterek :D
2011. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
a gond az, hogy régen a filmekben a vámpírok vért szívtak, a mai vámpíros filmekben meg f@szt
2011. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a hit itt a legfőbb mozgatórugó első válaszoló, hanem az, hogy kell valami, amitől kiborsódzik a hátad és félsz tőle, de mégis annyira vonz téged, hogy napi szinten órákat foglalkozhass a saját kis világodban vele. És mivel Stephenie Meyer volt olyan "kedves" és pozitív tulajdonságokkal látta el a vámpírokat, így most mindenki úgy van vele, hogy "nekem is kell egy ilyen". Szárnyrakapott, de előbb-utóbb ez is leáldozófélbe jut, ha nem előbb, hát alkonyatkor xD
2011. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 skarma ***** válasza:
87%

Szerintem az ilyen twilight félékben nem a vámpír a lényeg, hanem a különleges szerelem. De pl könyvben ezerszer jobb, de ha valaki nagyon utálja a vámpírokat, mégis szeretne jó romantikus könyveket olvasni, annak ajánlom Stephanie Meyer egy másik könyvét, a címe: A burok. :)

A vámpírok önmagukban bénák... Bár, még az a Robert Pattison is eléggé az... de, a szerelem jó, na :D

2011. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Olvastam már :D Na az egy jó könyv nem az ilyen kis kedves Vámpirok.

Már a könyökömön jönnek ki xD

2011. júl. 10. 21:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt amit előttem írtak. Másrészt, ha túlnézünk a twilájton, akkor látjuk, hogy az ember mindig vonzódott a felsőbbrendű lényekhez, teremtményekhez, mindig olyan akart lenni. Ez is az egyik oka. Nekem a Penge például a kedvenceim között van
2011. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
A vámpírok mindig érdekelték valamilyen szinten az embereket. Most csak a Twilight miatt lettek ilyen népszerűek, mert a történet megragadta a tinilányokat, és persze Edward Cullen(nem, nem Robert Pattinson, Edward Cullen, mert mindent feláldozna Belláért stbstb). Ha Stephanie Meyer pl szellemekről vagy vmi másról írt volna nem vámpírokról, akkor most azért lenne oda mindenki, és akkor a többi szellemes könyv került volna elő, nem a vámpírosok.
2011. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Minek akarnám hogy létezzenek, ha léteznek (:?
2011. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!