Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az UFÓK mért nem akarnak...

Az UFÓK mért nem akarnak minket elpusztítani csak hagynak kínylódni minket?

Figyelt kérdés
Amennyi hülye csak ezt az oldalt nézi én télleg nem értem 2012 is kérdéses valami történjen már!
2011. júl. 17. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ebből kinek származik haszna? Kinek jó ez?"

Méghogy kinek? Lássuk csak: először is elmennek az ilyen gyogyósok a Máunika showba, vagy külföldön az ennek megfelelő szintű műsorba, jó pénzért előadni a maszlagukat. Aztán több műsornak, újságnak elmesélik, szintén némi honorárium fejében. Nem is beszélve az UFO b*zi hülyékről, akik megint perkálnak neki, ha előadja a sztoriját. Te elhiszed, hogy nem kap érte sehol pénzt? És akkor már megválaszoltam, miért éri meg ezt hazudni nekik...

2011. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
TALÁN AZÉRT MERT NINCSENEK UFÓK, ÉS 2012BEN EGY MINI METEOR SE FOG LECSAPÓDNI MERT LEGALÁBB 65EZER MILLIÁRD ÉV MÚLVA HŰL KI A NAP. ENNYI.
2011. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tvben bemutatott ufos elrablásokat már csak a neten láthatsz video formában. Már elég régóta nem "menő" az ilyen sztori, Mo-n legalábbis nem, tehát máshol se lehet, hiszen mi másokat koppintunk.

És kötve hiszem, hogy ebből bárkinek is komolyabb jövedelme származna, hiszen, ha így lenne, akkor már rég tele lenne az ország ufok által elrabolt dzsipponautákkal... hiszen ismerjük mennyire "élelmesek" ezek a mai hiperpigmentált indomagyarok...

2011. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Istenem! Ilyen hülye kérdést:DDD
2011. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
UNGABUNGAUNGABUNGA
2011. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!