Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mitől lehet? Lehetséges,...

Ez mitől lehet? Lehetséges, hogy "itt van"? SOS

Figyelt kérdés

Azt előre leszögezném, hogy eddig szkeptikus voltam a szellemes dolgokkal kapcsolatban és nem vagyok már tini.

Az egész már viszonylag rég történt, pontosan március 22-étől kezdve. Akkor halt meg a nagymamám testvére, percre pontosan 23:23-kor. Március 23. pedig én születtem. Ez ugye még nem is lenne furcsa, viszont az utolsó mondata az volt, hogy adják át nekem azt az üzenetet, hogy boldog születés napot. 24-étől kezdődtek a furcsa dolgok amiket a párom is tapasztal. Először csak olyan volt, mintha figyelne minket valaki és olyan hangokat hallottunk mintha valaki egy kerekes széket mozgatott volt. Itt tudni kell, hogy ő is kerekes székes volt. Aztán néha olyan volt, mintha a nevem szólított volna. Ezt a párom is hallotta. Viszont amikor el kellett volna menni a házához megnézni, hogy mi van a kutyával (persze minden nap etették és sétáltatták őt)meg rendbe rakni a dolgait nagyon furcsa érzés fogott el minket és nem mertünk bemenni csak a kertbe. Olyan volt mintha egy belső azt mondaná, hogy ne menjünk be, mert ott veszély van. Amikor odaértünk a kutyához kiengedtük őt a kennelből és eddig mindig egyből rohant az ajtóhoz, de most kb 3-3.5m távolságból behúzott farokkal ment oda, körbeszimatolt úgy tett mintha simogatná valaki, majd nyüszítve hozzánk rohant. Ő sosem volt egy bújós kutya, de most alig lehetett őt levakarni magunkról. Aztán május környékén arról álmodtam, hogy bemegyek a házába és ő volt ott, de valahogy máshogy nézett ki, és éreztem, hogy gonosz. Erre felriadtam és láttam, hogy a párom pont akkor jön be a szobába és teljesen leverte a víz, megkérdeztem, hogy mi a baja és csak annyit mondott, hogy úgy érezte, hogy itt van köztünk és bántani akar minket. Egész este nem mertünk vissza aludni mert a házunk bizonyos szobáiban olyan érzésünk volt, hogy most végünk lesz. Ez ment 3-4 napig majd abba maradtak a dolgok. Persze közben is éreztük, hogy itt van, lehet, hogy nem ő, de valaki biztos van. És nem épp megnyugtató érzés fogott el minket. Most kb 2 hete ismét furcsa dolgok történnek. Egyre több olyan kép kerül elő róla amikről nem is tudtunk, hogy létezik, nemhogy még a mi házunkban vannak...! Már olyan szinten rossz érzés tölt el a bizonyos szobákban, hogy alig merek ott tartózkodni, vagy épp éjjel kimenni innivalóért, vagy pisilni stb. Olyan mintha valaki, vagy valami rám akarná vetni magát és megölni. Ez egyre gyakrabban is előfordul napközben. Ilyenkor nem olyan erős intenzitással mint este, de azért elég ijesztő. Egyre többször tör elő bennem hátsó gondolatként vagy épp álmomban ismét az, hogy a házába megyek, benyitok és korom sötét van, mégis látom a bútorokat és valami miatt mindig balra fordulok és a hátam mögül elkap valami és megöl.

Egyébként a szobák amikben rosszul érezzük magunkat az a háló, nappali, fürdő, konyha és az előtér.

Mit lehet vele csinálni? Már ha van itt valami/valaki. Megszólítani semmiképpen nem szeretnénk, mert félünk, hogy válaszolna valamit.

Már nagyon félünk itthon lenni, megkérném, hogy szkeptikusok és akik viccet csinálnának belőle NE írjanak.

Köszönöm.


2011. júl. 19. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Azért téged keresett fel a megboldogult, mert valamit nem sikerült elintéznetek egymással, míg élt.Gondolkozz, hogy megbántottad-e, netán kért tőled valamit, amit nem kapott meg, vagy olyasmi, amit esetleg kérés nélkül is adnod kellett volna, viszont nincs róla tudomásod.Megsértetted-e bármikor, mert ezt a sérelmet ő magával vihette. Mondass misét a lelki nyugalma érdekében és a ti nyugalmatok miatt is, és mert boldogok a halottak, akik az Úrban hunynak el.
2011. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Egy dologra tudok csak gondolni ami miatt haragudhat, bár az sem valószínű. Amikor a halálos ágyán volt kérte, hogy menjek be, de sajnos távolt voltam és nem tudtam hozzá bemenni. Többször is látogattam, csak pont azt az egy alkalmat hagytam ki.

Lehetséges, hogy ez a problémája? Másra nem tudok gondolni. És ha ez is lenne, akkor miért van olyan érzésünk, hogy meg akar ölni minket?

2011. júl. 19. 14:55
 3/13 anonim válasza:
100%
Huu. Ez kemény. Hogyha egy szellem márpedig szerintem az nem lehet elzavarni onnann említetted hogy nem szeretnétek megszólítani, de múszáj lesz. Csak így fogjátok tudni elzavarni onnann hogy ne béntson benneteket. Ennyit tudok mondani. Kitartás !!!!!
2011. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Érdekes a kérdés, de az észre vettem hogy a kérdést úgy írtad ki hogy "Lehetséges hogy itt van?" De a végén meg azt írtad hogy szkeptikusok ne írjanak, akkor csak olyanok írjanak akik minden képp azt mondják hogy igen tuti Ő az? Mert ha nem ír szkeptikus akkor csak olyan ír aki elhiszi.. Na mindegy.. Csak azért mert nem hiszem hogy ez szellem, de akkor ne azt írd hogy lehetséges-e hogy Ő van ott, ha utánna meg azt írod hogy aki nem azt mondja hogy de Ő van ott az már ne is írjon...
2011. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Meg kell csinálnotok! Szólitsátok meg! Igy tudhatod meg hogy mi a baj. Bocsánatot kérhetsz tőle. még most is mert ha ott van akkor halja. Nem akkar megölni csak a szellemek ilyen érzest keltenek az emberben ha mérgesek. sok sikert!
2011. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, én hülyeségnek tartok minden ilyen szellemes izét, de ettől engem is kirázott a hideg. Nem tűnsz ilyen kamus személynek, meg meggyőző ez az írás... Durva. Nekem is van egy "szellemes" sztorim, nem igazán mondható annak, de mivel megtörtént, nem tudom, mit higgyek vagy mit nem.

De ez durva, ha az ember a saját házában is már retteg. :s

Nem lehet, hogy ezekben a jelekben azért szerepet játszik a témával kapcsolatos elfogultságotok már?

2011. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen , az a gond.Első vagyok.Várt téged, de a körülmények megakadályozták, hogy még életében találkozzatok.Jól van, semmi nincs elveszve, máris előrébb vagy.Semmiféle üldözést meg szellemirtást ne higyjetek el, mert nem az a megoldás, hanem a szeretet és a bocsánatkérés, és a megbékélés.Elmondhatod neki, hogy nagyon sajnálod, hogy nem tudtad teljesíteni a kérését, és hogy bocsássa meg lehetőség szerint, és ne érezzen haragot és fájdalmat csak békét és elengedést.Ezeket a te szavaiddal akár fennhangon akár a házában, vagy bárhol ahol érzed a jelenlétét elmondhatod és kérj áldást mindkettőtökre.Békével, nyugalommal, szeretettel.
2011. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint nincs más lehetőség mint kapcsolatba lépni vele. Akkor megpróbálok/megpróbálunk beszélni vele és bocsánatot kérek tőle.


Azt esetleg nem tudja valaki, hogy a házában miért fog el a rettegés minket és olyan érzetünk van mintha meg akarna ölni?

2011. júl. 19. 15:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A rettegést a saját lelkiismeret furdalásod okozza vagy fordítva. Mindegy melyiket szünteted meg előbb, automatikusan megszűnik a másik is. Lehet racionálisan is gondolkodni, csak lelki problémákat racionális gondolkodással eddig még nem oldott meg senki.
2011. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én viszont nem javasolnám a kapcsolat felvételt. Egyáltalán nem biztos hogy az entitás az akire gondolsz. Ha minden áron fel akarjátok venni vele a kapcsolatot, akkor azt hangfelvevövel, fényképezövel, és minimum 3 emberrel tegyétek. Biztosítsatok menekülö útvonalat, hogy ha eldurvulnának a dolgok, gyorsan ki lehessen jutni a házból. De a legjobb az lenne, ha egy hivatásos médium végezné a komunikációt.
2011. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!