Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ajánlanátok kísértetes könyvek...

Ajánlanátok kísértetes könyveket? Legendák, históriák, mítoszok érdekelnének.

Figyelt kérdés
Olyan történeteket szeretnék olvasni, mint amik az Odaát című sorozatban vannak. pl. Bloody Mary, kampókéz, stb.
2011. júl. 20. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan könyvem van, hogy Misztikus Történetek gyűjteménye. Egész optimális, jó vaskos, kb. 500 oldalas könyv, sok-sok sztorival, kategorizálva földönkívülikre, szellemsztorikra, varázslókra, ilyesmi.


Plusz régen elolvastam egy olyat, hogy Kísértetek Britannia felett. Az is nagyon jó volt, abban csak kísértet sztorik vannak. Rázott a hideg. :)

2011. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom a Misztikus történetek gyűjteményét.
2011. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a két oldalt ajánlom. [link] [link] És még egy sztori, ami nem rég a gyakorin látott napvilágot. VIGYÁZZ!!! Ha ezt elolvasod, hetekig rémálmaid lesznek... http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1842..
2011. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2011. júl. 20. 18:54
 5/5 anonim válasza:
Jujj, én elolvastam a Hazatérő lelkek-et és aztakib*szottul de félelmetes.ha erre vágysz, akkor ajánlom :) egy pesti jósnő írta, 2. könyve(asszem) és egy csomó szellemes sztori van benne.és pl. zámbó jimmyvel kapcsolatban is van sztori.Ja és vannak benne képek.
2011. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!