Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemekben? : o

Hisztek a szellemekben? : o

Figyelt kérdés

Láttatok már?vagy volt már részetek paranormális jelenségben?

Csak normális válaszokat!!

és előre is köszönöm:)


2011. aug. 4. 19:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
igen,hiszek és volt már részem paranormális dolgokban.
2011. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Hiszek,es nekemis woltmar reszem ilyen dolgokban.
2011. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Maric Őrangyal ***** válasza:
100%

Szellemeket a jó drága Isten azért küldte vissza a földre mert nem tudja befogadni őket gyermekükként. Ennek oka lehet akár egy be nem fejezett dolog is. Szellemidézésnél viszont a Pokolból hívjátok a Szellemeket, velük alkut ne kössetek. Jó szellem magától jön, nem hogyha beráncigálod.


Alkotó kísérje utadat!

2011. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző! (az én hitem szerint) részben igazad van. Végre egy ember, aki tud valamicskét, és nem kezd ki olyan dolgokkal, amikkel nem kellene. Csak az a baj, hogy kissé keresztényhívő vagy (márha tegezhetlek).
2011. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Maric Őrangyal ***** válasza:
100%

Kedves előző!

Annyira vagyok vallásos, mint bárki más, ez csupán az én sajátos meglátásom. Nem hallottam olyan történetről, hogy egy szellem segített volna a házimunkában, vagy önbizalmat adott volna bárkinek. Mint mondtam jó szellem magától jön, de hívatlan vendég nem kell a lakásba. Olyan mintha te fogsz egy ismeretlen embert akit először meglátsz a házad előtt és beráncigálod a lakásodba egy csésze teára.

2011. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
70%
szellemek vannak de nem a mi világunkba! NINCS ÁTJÁRÁS A 2 szint között!! és nem hiszem h létezik olyan ember aki ezt megtudja változtatni- egy keresztény
2011. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
minden megmagyarázható de attól még persze jó dolog olyanban hinni, mint a halál utáni létezés ez természetes
2011. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
BAROMSÁG! Több tucat tudós meg anyám tyúkja boncolt embert meg minden féle állatot, és találtak????? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeM az egész onnan ered, hogy 100as években 1 fickó este ment a szobályában gyertyával és vmi megmozdult annak az árnyékát látta (kutya v valami ilyesmi volt) BAROMSÁG! Ezért hiszünk benne
2011. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
67%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-05 01:18


Nem tudom, hogy nekem írtad-e, de először tanulj meg írni, és nem, nem fojtom vissza a szellemeket, mert ilyenek NINCSENEK fogd fel ésszel. Maric őrangyal is gondolom egy 12éves lány, vagy felnőtt, de totál bekattant eszetlen barom. már bocs... de aki ilyenekben hisz, hát babonás..

2011. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Fuhh.... Minek ilyeneken veszekedni.?

Léteznek azt cső.

Nembirjátok felfogni,hogy van akimár látott..

Énis láttam már,és most nyugodtan lehet bolondnak nézni ,mert röhögök rajtatok..xD

Meg oltogassatok nyugodtan,asztis leszarom!:D

2011. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!