Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez hogy az égbe lehetséges?

Ez hogy az égbe lehetséges?

Figyelt kérdés

Itt az elején leszögezném, hogy a kérdésem nem vicc, az, hogy milyen tárggyal történt nem lényeges, csak maga a megtörtént dolog.

Anyukám múlthéten mosott (ezt általában 2 naponta megteszi:D..), és amíg én a páromnál voltam (3 napig) kimosott néhány fehér ruhát... igen ám,de a ruhák közt 5 egészségügyi betét szabályosan bevolt csavarva ( a nők tudják, hogy itt a használt betétre gondolok..). A gond ott kezdődik, hogy én szerdán mentem át páromhoz, aznap jött meg, (tehát otthon nem használtam betétet) és pénteken mentem haza este (akkor már csak tisztasági betétet használtam). Szóval sehogy sem tudtam összefogni a ruhákkal és berakni a szennyesbe... a hugomnak nincs most meg, édesanyámnak úgyszint.

Beteg nem vagyok, nem szoktam tartogatni és elrakni a használt egészségügyi betéteket, egyébként is most lett felújítva az egész lakás, az utolsó rajzszögig minden ki lett pakolva..

Nagyon megijedtem, mert régebben már a macskáim is jelezték hogy valami nem oké (sokszor láttak "valamit" és elfutottak előle, vagy épp a farkuk mint a mosókefe úgy nézett ki és fújtak a levegőre (én írtam anno azt a kérdést, hogy mit láthattak a cicáim mert a két macska egyszerre ugrott fel az előszobában, a fiú még be is pisilt....)


Ti mire gondoltatok volna? De komolyan...én már félek otthon aludni:/


2011. aug. 22. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem tudom :/ de ez durva...
2011. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy nem vicc...a kérdést nem unatkozásból tettem fel!

Én tényleg megijedtem...lehetett volna az 10 gyógyszeresdoboz is, tökmindegy, de akkor is furcsa hogy hogyan kerül oda, főleg betét, mikor otthon nem is használta senki....

2011. aug. 22. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos a húgod volt, csak utólag szégyellte bevallani, hogy ott felejtette, vagy ilyesmi
2011. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a hugom 18 éves, és vagyunk anyánkkal olyan jó viszonyban, hogy ha ez tényleg így történt volna, egy jót röhögünk rajta.

Tényleg nem kimagyarázni akarom, de ez tény, a hugom nem fél anyunak megmondani ha ilyen történt, anyu úgyszint én úgyszint. Amolyan jó barátnők kapcsolatba vagyunk hárman:-)

2011. aug. 22. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert nem emlékeztek, még ott hagyhatta valaki. Nem hiszem, hogy "természetfeletti" lények azzal vannak elfoglalva, hogy minél több betétet csempésszenek a mosógépekbe és a végén jót nevessenek. Ez nonszensz.
2011. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még egyszer elmondom nem az ominózus tárgy a lényeg...tűnt már el kulccsomónk is, és egy abszurd helyről került aztán elő, pedig 2en a családból emlékeztek is, hogy hova lett letéve...
2011. aug. 23. 13:57
 7/10 anonim ***** válasza:
És véresek is voltak a betétek?
2011. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom szerintem szellem van a dologban de lehet csak azért látom így mert én hiszek bennünk és vellem is történtek hasonló dolgok. persze nem betéttel kapcsolatosan más fajta.
2011. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A betét-manó voltaz! Véres tamponokat rejt a mósógépekbe és utána kulccsomókat dugdos el! Gyakran látják együtt a mikulással!
2011. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a szellem pont olyan csínyeket űz, hogy betéteket tesz a mosógépbe mi?:))
2011. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!