Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek nyuszkólábúak?

Léteznek nyuszkólábúak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
az meg mi a tököm?
2011. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
96%
léteznek, és a csillámfaszláma is létezik
2011. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát olyan emberek akiknek nyúllábuk van :D van pár pasi ismerősöm akik ha meglátnak egy nekik tetsző nőt azt mondják rá hogy nyuszkólábú :D
2011. aug. 31. 19:00
 4/14 anonim ***** válasza:
azt arra szokják monndani aki rhat gyorsan fut vagy szép a lába te :D
2011. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
NYÁH! a csillámfaszlámák a királyok!
2011. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha nyúlszáj van akkor ez is XD sőt, ez még szerencsét is hozna tulajdonosának :DD
2011. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, a Gumimónika alien civilizations az nyuszkólábú, mert 404 így rendelte a sex shopból :LOL
2011. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, arra mondják, akinek szőrös a lába.
2011. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Génmanikúlált,fesztációs,elrabolt szörös talpú egyedek.Származási helyűk ismeretlen.Nyuszkó muszkó Arzenálé,felfegyverzet csalamádé mormolássel elmormolt varázs ige,segitségével létre jött az X FAKTOR,melyel belötték az egyedeket és nyuszkó lábúak lettek,mind azok problematikus szövetek egy fém vázon!Kibernetikus organizmusok ezek,akik a civilizálatlan jövöből érkeztek hogy megszálják bolygónkat.Vagy egész egyszerűen tajgetoszi túlélők,akik bevetették magukat a hegyekbe.És nyúl uton végig sétálhatunk rajtuk,a kitaposott ösvényig!Egyszerű szleng,jelentése jelentéktelen és kitalta valaki,de értelmetlen és hűlyeség!Bár én láttam egyszer egy dögös gazella lábú csajt,de akkor sem volt nyúszi!A JETI TALÁN LÉTEZIK ÉS AZ ÖCCSE A NYUSZKÓLÁBÚ PIGMENT TANGA!Írta:PICASSO...!!!
2011. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Találkoztál már rézfaszúbagókkal, meg vérmókusokban, meg kaporszakállúakkal?? :D éjjel jönnek és letépik a micsodádat:D:D
2011. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!