Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol lehet kapni olyan végzetts...

Hol lehet kapni olyan végzettséget, amivel parakutatók meg ilyesmik lehetünk? Akik mondják h 'ez a szakmájuk' ők hol tanulják?

Figyelt kérdés

No meg ha tudtok linkeljetek oldalakat amin vannak ilyen témák, fórumok, tapasztalatok stb.. :)


[Tudom hogy elmebeteg vagyok hogy ilynekkel foglalkozok és szellemek és egyéb lények nem léteznek és holnap megyek kezeltetni magam, de elöbb még válaszokat várok olyanoktól akik szintén elmebetegek mint én.Tehát a szkepti témák fő mondanivalóját leírtam ide, úgyhogy mellőzése lehetséges a válaszokban köszi :) ]


2011. okt. 2. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A józsefvárosi piacon.
2011. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok pesti bcs :)
2011. okt. 2. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb sima kutató professzor,aztán átmész parába.Tehát elkezded az egyetemet,aztán elkezdesz parázni.Vizsgák előtt,pláne!
2011. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress fel paranormális kutatókat a neten és fedd fel velük a kapcsolatot ők majd elmondják, hogy mit kell csinálni.
2011. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arról van szó csupán, hogy valami buzgómócsing okostojások kinevezik magukat parakutatónak...

Meg vannak már önjelölt "para"oktatók is, akik pénzért "megtanítanak" olyasmire, ami vagy létezik, vagy nem.

Nos, szerintem ha az évek során bebizonyosodott, hogy van valamiféle képességed, akkor segíthetsz ezzel másoknak, kutakodhatsz jelenségek után, mivel fogékony vagy rá.

De ezt veleszületett képesség, fogékonyság nélkül soha nem fogja senki megtanulni semmiféle oktatótól vagy iskolában.

2011. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Például itt.

Sajnos a parakutatás fogalma terén nagyon nagy káosz van a fejekben, bizonyítottan léteznek olyan jelenségek, amik a fizikai ok-okozat törvényeinek teljesen ellent mondanak, ennek ellenére mérhetően léteznek (kvantumfizikában részecske szinten egyértelműen, de élőlények és környezetükben is megfigyelhetők).


Ilyen például a telepátia (két élőlény közötti kapcsolat, ami nem érzékszervi úton történik), a távérzékelés (élőlény információszerzése a tárgyi környezetről), jövőérzékelés, valamint a pszichokinézis, ami a tárgyi környezetre gyakorolt hatást jelenti (ritka esetben tárgyak direkt elmozgatását, gyakoribb esetben véletlenek befolyásolását).

2011. okt. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!