Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A legtöbb kísértet észlelés...

A legtöbb kísértet észlelés miért éjszaka van?

Figyelt kérdés
Nekem van erre egy tippem, de előbb kíváncsi vagyok, hogy mit írtok.
2011. okt. 5. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert az éjszaka mindig is félelmet keltett az emberekben és ehhez kapcsoltak sokféle lényt mint vámpírok, mumusok, démonok, szellemek...


Másrészt éjszaka mindent lehet másképp látni, egy sötét alakra azt hiszed, a sátán jelent meg neked, közben csak a szomszéd hugyál az udvaron

2011. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

-mert nappal az emberek a munkahelyükön vannak többedmagukkal

-mert az árny(ék) a sötétben kevésbé látszik, így a szellemek este észrevétlenebbül tudnak közlekedni

-mert ha az ember alszik (este), álom közben az asztrális teste távol van a fizikai testétől, gyengébb, és így könnyebben meg tudja szállni, hogy aztán nappal hülyeségeket, megmagyarázhatatlan dolgokat műveltessen az emberrel... gondolj bele: nappal is jelen vannak, gondolj a sok agresszív, hülye emberre :)

-stb...

2011. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

mert az ismeretlen félelmet kelt az emberben.

ha félsz, kényszeresen láthatsz, hallhatsz olyan dolgokat, amik nem léteznek.

2011. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek, na meg a sötét dolgok a sötétben érzik jól magukat.
2011. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy a sötétben árnyakat fényeket félre értelmez az egyébként is fáradt agy. Ehhez még hozzá jönnek a rémtörténetek, mondák. Ha az ember szellemet akar látni, akkor előbb utóbb fog látni, érzékelni annak vélt valamit, mert először előidézi önmagában a félelmet, aztán már egy szú percegésétől is összesz@rja magát.
2011. okt. 6. 10:12
 6/10 anonim válasza:
100%

este a sötéttől való félelem energiát jelent, amely jó számukra, feltölti őket

továbbá az elektronikus eszközök, mesterséges mágneses rezonanciák elcsendesülnek, jobban tud érvényesülni, hangokat hallatni. Napközben is jelen van, csak nincs meg az energia ahhoz hogy megnyilvánuljon vmilyen formában.

2011. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lattam mar nappal is.


Este sztem jopar csak arny es nem tudom megkulonboztetni.


A feny meg passz, ugy erzem megov a vilagossag, megved a feny ugyhogy lampanal alszom...

2011. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

Erre két magyarázat van:

1.Az emberek este sokkal több dolgot hajlamosak elhinni mindent. Akár egy kutya árnyékára is lehet szellemet hinni.

2.Este nagyobb a csönd, kevesebb mozgás: az érdekes részleteket könnyebb megfigyelni. Jobban látszanak a kontúrok is,

GH

2011. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert tudod a Hollywood úgy gondolta éjszaka félelmetesebb szellemmel találkozni mint nappal,Ezért aki állítólag egy entitás manifesztációját látja az éjszaka történik.Ha egyszer fennen említett település "csillagai" a filmjeikben nappal lesz a legtöbb szellemjárás akkor nálunk is nappal lesz a legtöbb bejelentés.Ja és ha egyszer a filmekben az lesz,hogy nincsenek szellemek akkor nálunk se lesznek!
2012. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. ebből is látszik, hogy pszichológiailag mekkora hatással bírnak a filmek az emberekre. Az ember sokszor azért néz meg egy filmet, hogy kikapcsolódjon, elvonatkoztasson a hétköznapi szürke valóságtól, aztán a saját csapdájába esik azzal, hogy a filmet látottakat azonosítani próbálja a valósággal.
2012. febr. 9. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!