Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én mért nem láttam még szellem...

Én mért nem láttam még szellemeket vagy földönkívülieket?

Figyelt kérdés
Mi lehet velem a gond pedig annyira szeretnék hinni benne de egyszer sem sikerült találkoznom, éreznem, látnom egyiket sem. Hogy tudnék egyszer látni valami természetfelettit? S.O.S
2011. okt. 8. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sátorozz a Zemplénben.
2011. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert nem hiszel benne.
2011. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Mert normális vagy,és nem hiszel bennük.Csak azok hisznek ilyenekben,akik korlátoltak.
2011. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
18:40 Szerintem inkább az korlátolt, aki azt hiszi, hogy egyedül a Földön alakult ki intelligens élet.
2011. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 x) ***** válasza:
87%

Pont azért mert annyira szeretnél. Aki egész életében várja a földönkívülieket azt soha de soha nem fogják elvinni. Egyszerűen nem vagy rá fogékony, nem ismered őket eléggé. Azért hogy "meglátogassanak" tenni is kell valamit. Talán pont azt hogy el kell őket felejteni.

Amúgy meg az elmebetegek is látnak szellemeket meg különböző lényeket de attól nem biztos hogy mindenki elmebeteg aki találkozott velük...

2011. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Talán azért mert, NEM LÉTEZNEK!

Sok unatkozó ember mit ki nem talál.

Nekik is meg kell élni valamiből.

2011. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
És ti honnan veszitek, hogy nem léteznek? :)
2011. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Mert még senki nem bizonyította be,hogy léteznek. Az nem bizonyíték,hogy valaki ezt állítja.

Szellemek nincsenek,és ha létezik is az univerzumban valahol élet,azt sem bizonyította be még senki.

2011. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
60%
és hogy bizonyítsátok be hogy nincsenek? :)
2011. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 x) ***** válasza:
De azt sem mondták még ki egyértelműen hogy nem léteznek...
2011. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!