Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha nem vagyok teljesen ura...

Ha nem vagyok teljesen ura magamnak és nem is emlékszek olyan dolgokra amiket állítólag csináltam akkor lehet, hogy megszállt egy démon vagy mi?

Figyelt kérdés
Lécci aki ért hozzá írjon!
2011. okt. 11. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor pszichiátriai problémád lehet, ami sürgősen orvosolni kellene.
2011. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de én érzem körülöttem a rossz energiákat, sztem nem bennem van a hiba
2011. okt. 11. 14:36
 3/15 anonim válasza:
az elsőaz igaz
2011. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szedsz valamit?
2011. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor kérj segítséget egy szakembertől. Komolyan mondom! Amíg nem késő.
2011. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ezt én nem véletlenül írtam az ezo kategóriába de el fogok menni egy szellemekkel démonokkal foglalkozó emberhez ha ez nem múlik el addig is magam próbálom meg kiűzni a gonoszt.
2011. okt. 11. 14:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Pszichésen vagy beteg.

Nem szállt meg démon.

Valami lelki bajod van, amit pszichológus ki tud deríteni.

2011. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Skizofrénia, tudathasadás, vagy valami hasonló "elmebaj". Nem sértésnek szántam, de ha "nem vagy ura magadnak" akkor valószínű, hogy valami hasonló problémád lehet.
2011. okt. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha súlyos mentális problémád van, akkor ne csodálkozz rajta, ha "rossz energiákat" érzel magad körül.Más néven ezt depressziónak, paranoiának is hívhatják.Te energiának érzékeled, a "megszállás" nagyon ritka jelenség és nem nyilvánul meg olyan tünetetekben, hogy az illető nem emlékszik, mit csinált.

Semmi értelme vajákoshoz menni, csak kidobod a pénzt az ablakon.

2011. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Neked agybajod van kérdezö az tuti... Nem kell démonokat belenézni, csak az agyadban nincs rendjén valami.. Menj pszichológushoz.
2011. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!