Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hete furcsa dolgok történtek velem. Mivel a szüleim késő estig dolgoznak legtöbbször egyedül vagyok otthon,este is. Általában tanulni szoktam vagy gépezni így a szobámban vagyok a lakás többi részében nincs senki. Egy vagy két héttel ezelőtt kezdődtek ezek a dolgok és azóta is tartanak. Folyamatosan hangokat, zörejeket, motoszkálásokat hallok. Mindig kimegyek megnézni mi lehet az,de persze mint egy jól megrendezett filmben nincs ott senki. Néha elmegy az áram az egész lakásban vagy csak úgy fények jelennek meg a szobám falán mintha visszatükröződés lenne,de már többször kerestem a fény forrását mégsem találtam meg. Hirtelen kikapcsol a gépem és még sorolhatnám. Mikor a szüleim haza jönnek (vagy bárki más is van a lakásban) mindezek abba maradnak. Mondtam már nekik de persze nem nagyon foglalkoznak vele. Van egy padlásunk is,ahol régi holmik vannak de nem hinném hogy lenne bármi jelentőségük. Az is érdekes még hogy az iskolában is észreveszek furcsa dolgokat. Néha úgy érzem valaki követ vagy beszél hozzám, persze ebből a többiek nem vesznek észre semmit. Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy van-e tippetek hogy miért lehetnek ezek a dolgok? Rossz minőségű ház és régi?(Amúgy meg újépítésű és körülbelül 1éves) Én idézem elő ezeket a dolgokat? Az iskolához ehhez mi köze lehet? Köszönöm aki tud nekem segíteni és elnézést hogy ilyen hosszú lett.
2011. okt. 22. 19:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
szia. szerintem van a házatokban valami kísértet, szellem, vagy nem is tudom, lehet hogy démon. az iskolában pedig már paranoiás vagy, de nem beszél hozzád senki.
2011. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem szellem ,mert kicsit tartok ezektől a dolgoktól. De köszönöm a válaszodat!
2011. okt. 22. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, nincsenek szellemek, démonok meg mindenféle ijesztő dolgok. Csak a képzeleted játszik veled. Nem kell ezeknek a dolgoknak túlzott jelentőséget tulajdonítani. Ha csendben vagyunk, akkor az addigi zajok, neszek felerősödnek, még a légy zümmögését is meg lehet hallani.

Nincsenek kísértetek, amelyek ijesztgetik az embereket, azok csak a filmekben vannak.

2011. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak tudod ha valami furcsa dolgot észlelsz akkor valahogy tudod hogy az normális-e vagy sem. Nemtudom érted-e...érzed hogy ez most valami más,valami ijesztő. Köszönöm!
2011. okt. 22. 19:59
 5/13 anonim válasza:
Házatokban lehetnek egerek a suliban meg csak simán paranoiás vagy.
2011. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ezeket a zajos jelenségeket a te tudatalattid produkálja.Poltergeis azaz kopogó szellem a neve.Kamaszkorúak körében szokott előfordulni.Persze létezik a valódi szellemjelenség is,de az megmutatná magát a szüleidnek is.Lehet,hogy a szorongásod váltja ki,ezért jelentkeznek többnyire akkor,mikor egyedül vagy.
2011. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó,lehetséges...erre is gondoltam. De akkor ezek mikor tűnnek el akkor?
2011. okt. 22. 21:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem a fények csak beverődnek mert pl elmegy az utcátokba egy kocsi és világit az ablakra és kivetíti:)A zajokat szerintem meg a fantáziád vagy a képzeleted produkálja nyugodj meg:)
2011. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
/21.50./Kamaszkorban az ember olyan mint egy energiabomba.Olykor még a levegő is izzik.Akár a világító testek is ki be kapcsolódhatnak.Ez megmagyarázhatja a fényjelenségeket.A felfokozott érzékenység pedig magyarázat lehet az iskolai "képzelgéseidre".Idővel ezek a jelenségek el fognak múlni.Ha nagyon zavar,átmenetileg javaslok pár szem nyugtatót.Ha mégsem múlnának el,amit nem tartok valószínűnek,,azért beszéld meg a szüleiddel.
2011. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én kb 2 éve elék egyedül egy 2 szobás lakásban bizonyos okok miatt.... és régebben én is foglalkoztam ilyen paranormális dolgokkal de nyugodj meg mert tapasztalatból mondom hogy az elméd egy nagyon durva dolog tud lenni ha akar magyarul csak a képzeleted jáccik veled ez egy természetes emberi tulajdonság a "félelem" :) én magam is régebben halottam bizonyos zajokat meg láttam alakokat stb... de nyugodj meg szerintem sincs semmi ilyesmi nálad.. ha meg mégis van akkor nem valószínű hogy rossz szándékú és nem kell félned...
2011. okt. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!