Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az a 404-es? XS

Ki az a 404-es? XS

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam egy kérdést, és ott válaszolt a 404-es nevű felhasználó, és aztán a kérdező egy csomó mindent leírt. Megjött a kedvem, ahhoz hogy UFO-król hallgassak sztorikat stb. Írtam is 404-nek egy levelet, de nem válaszolt rá. Sokan beszéltek már 404-el, és miről beszélgetettek? Azt hallottam/olvastam, hogy egy idős úr, aki kapcsolatban van az UFO-kkal, és a szeme nem nagyon bírja a napfényt vagy mi:S Bár lehet, hogy ez mind kamu. Ki az a 404-es?
2011. nov. 6. 17:59
1 2
 1/12 Reptoid UFO kutató ***** válasza:
0%
404 egy telepata, aki Reptoidokkal tartja a kapcsolatot. Tévesen negatív lényekként állítja be a szűrkéket, mert azt mondták nekik a Reptoidok, pedig ők jók. Az emberiség egyetlen szövetségese a kis szűrkék akikre lehet számítani a Reptoidok ellen.
2011. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi ezen jót nevettem. SŐT felvidítottál pedig egész nap rossz kedvem volt. :) Azonban a kérdés komoly volt. A további válaszokat is várom. :)
2011. nov. 6. 18:21
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező ne tévesszen meg a sok szektás gyíkhívő és a sok troll.(én utóbbiba tartozom többnyire, vagy csak szemlélem az emberi butaság netovábbját)

404 egy ember, semmi több, aki 5 perc hírnévre vágyott. Mikor állítólag elvitték az UFO-k, akkor az IP-k alapján Absolon néven írt. De a kegyelemdöfést a Ferivel való kalandja és az úgy megszerzett telefonszám hozat, nem is beszélve arról, hogy a világító köves videóján kilógott a lámpabura a kő mögül. :P


Én nem vagyok szkeptikus, de az ilyen Tamás, Árpi és 404 féle világvégezengő hírnévvadászok. RÉPA, King of Reptoids és sorolhatnám beépülő trollok, nameg a rendes trollok nevetségessé teszik a témát.

2011. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
404 egy zakkant öregember, kb. 45 éves ha jól emlékszem. UFO-kban hisz és azt hiszi, hogy elrabolták meg hogy tud velük kommunikálni... Egyre ritkábban ír már ide, ami talán azt jelenti, hogy végre befogták a diliházba.
2011. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Zimu ***** válasza:
Itt tudhatsz meg elgtöbbet 404-ről: 404 fanclub: [link]
2011. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Érdekes figura lehet 404. :)

Lehet őrült a fickó de legalább hisz valamiben. :)

Még ha abszurd is amiket ír.

2011. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ezt mondom, de ekkora h*lye weboldalt. -.- Szerintem ha tényleg találkozott az űrlényekkel, akkor másoknak is nyilatkozna nem csak az ilyen weboldal készítőknek. Köszi a válaszokat.
2011. nov. 8. 19:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy bolond
2011. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi a linket a 404 fanclubbról.. K.rva jót nevettem xDDD New York-ban szerzett diplomát és Arizónában született xD ez komoly xDD Áhh.. Bocsi akit ezzel "megsértettem" xDDDD
2011. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a szörny,aki a titkos sütőpor receptjét őrzi a Cookiemonstertől.
2012. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!