Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vérfarkas jó házőrző?

A vérfarkas jó házőrző?

Figyelt kérdés
láncon vagy kennelben tartható, megfér más kutyákkal?

2011. dec. 4. 17:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
erdőben tartandó különben kinyírja a fél falut gondolom faluba laksz amekkora hülye paraszt vagy ezzel a kérdéssel.
2011. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz rendőrségi ügyeket, akkor inkább hanyagold. Nekem is volt, 1 kilóméteres körzetben kiírtott mindenkit.
2011. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
H-ülye vagy!-.-" Az ilyenekkel nemjó dolog szórakozni elhiheted. :) Most figyelmeztetlek, hogy nem érdemes ebből tréfát űzni...
2011. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Hogy hol él az ember, annak semmi köze az intelligenciához.

Viszont a kérdés vagy kamu, vagy a feltevőjének ideje lenne letenni a fantasztikus könyveket és tanulni kéne végre.

2011. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Egyrészt szétrágja a kerítést, másrészt kinyírja a fél várost. Viszont ha jó gazdi vagy, akkor lehet a te éltedet megkíméli, és szimplán csak átváltoztat. Aztán együtt őrködhettek.
2011. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem jó házőrző, mert a vérfarkas nem háziállat. De próbáld megszelidíteni, mint a Kis Herceg a rókát, és ha sikerült írd ide, hogy sikerült. Ha nem sikerül, akkor úgyse írsz ide többet semmit sem.
2011. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 mantis religiosa ***** válasza:
Nem vagytok tisztában az alapokkal. A vérfarkas csak holdtöltekor válik azzá, így a hónap többi részében nem vennéd hasznát. Dumbledore professzor vagy Harry Potter tudna segíteni ebben. Az egyetlen kizáró tényező az lehet, ha te vámpír vagy mert azzal ősellenségek és valamelyikőtök csúfos véget érne.
2011. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Jó bizony.

Az enyém tonhalas whiskassal illetve kolbász ízű Pedigree-vel van etetve,és olyan kezes bárány.

Néha el viszem a mekibe egy MC'chiken szendvicsre,és ekkor madarat lehet fogatni vele. De a Burger king-es whoppert is imádja.

Arra figyelj nehogy el kezdjen vodkázni a haverjaival.,mert akkor bevadul.

Én a roxfortban nyertem a mágusképző iskolában.

Harry Pottert is ismerem.

2011. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Napkiraly ***** válasza:
Nekem nem vált be, összeszarta a kertemet, mentem ki reggel a kocsihoz azt tiszta szar lett a talpam, utána a gázpedál, és még a főnököm is lecsszett mert szaros volt a cipőm
2011. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
van amelyik önszántából használja a vérfarkas alakot. de am szerintem ne próbáld meg befogni házőrzőnek xd.
2011. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!