Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Zombie apokalipszisben emberek...

Zombie apokalipszisben emberek vagy zombik nyernének? De ha speciális zombik is lennének? Sok véleményt!

Figyelt kérdés

Értem én hogy emberiség meg tudná magukat védeni a lassú nyomi zombiktól..De ha ilyen "gondolkodni tudó" brutál dög is lenne egy pár?pl..

[link]

[link]

Pl Tokióban kiderülne hogy föld alatt van egy létesítmény és valahogy kiszabadulnak és a belvárosba megjelenik pár sima zombi,és 2-3 ilyen dög,akkor városnak már annyi..De ezek után egy ekkora nagyságú várossal megtudnánk védeni a földet? Igen túl sok resident evil..:)


2011. dec. 13. 22:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ha zombi apokalipszis lesz, akkor aztán biztos, hogy nem ugráló, karmegnyúló zombikat kell elképzelni

de ha az is lenne, akkor is, az atom mindent megoldana...

2011. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Haláli hullák hajnalán-t nézd meg abban választ kapsz a kérdésedre:)
2011. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
láttam..nagyon nagy :D
2011. dec. 13. 22:56
 4/21 anonim ***** válasza:
A zombi apokalipszis viszonylag közel van. Emberek nem vesznek benne részt. Vannak a bürokráciát képező zsarnokok, és vannak zombik, akik a föld alól jönnek: reggel, a földalattin megtalálod őket.
2011. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy ki nyer? Mindegy, pürroszi lesz a győzelem.
2011. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A Zombiesonderkommando már a spájzban van.

http://www.youtube.com/watch?v=4lJAw_BtM2g

2011. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy "A Feltámadás" egy jó dolog, mindenki azt várja. Erre kiderül, hogy csak egy csomó zombi fog mászkálni mindenütt? :D
2011. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, az atom- vagy hidrogénbomba (az utóbbi jobb volna: 0 sugárzás) mindent megold.

Ám, hogyha túl sok helyen jelennének meg, akkor már kezdhetnénk gondolkodni.

2011. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
emberek xD ha nem balf@szok lesznek és normálisan összefognak.
2011. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Pl. ha olyan zombik ennének, mint a Left 4 Dead -ben , akkor vége lenne az emberiségnek . VISZONT , ha olyan , mint pl. A High School of The Death-ban (egy anime) , akkor no para. ( Szét kell verni a fejüket , hogy meghaljanak . Nem gyorsak , de erősek :D)0
2011. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!