Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kisértet járhatott a konyhában?

Kisértet járhatott a konyhában?

Figyelt kérdés
Egy elég érdekes dolog történt az éjjel,és szeretnék választ kapni rá.Szóval az történt,hogy az éjszaka közepén felkeltem álmomból,mert furcsa zajokat hallottam a konyhából,ami mellesleg pont mellettem van.Olyan volt mintha valaki egy zacskót dörzsölgetett volna,utána pedig mintha a szőnyeget..:S Tudom,elég nevetséges,de nekem nem tűnt annak akkor.Mindenki aludt már.Az egész úgy végződött,hogy mivel vallásos vagyok,elkezdtem imádkozni,és egyre lassabban ment minden,majd elhallgatott.A köv dolog amit láttam,h a kutyusom ment az ajtómhoz szaglászni,nem sokkal a dolog után.Nem tudom mit higgyek,légyszi írjátok meg a véleményeteket!Fontos!
2009. máj. 18. 06:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá,hogy tavaly is volt hasonló eset,csak az mintha egy furulya lett volna,valaki mintha játszott vna 2 hangot monotonon..:S Nah,télleg érdekes a környékem:D
2009. máj. 18. 06:18
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha már úgyis felébredtél, miért nem nézted meg, hogy mi van a konyhában? Nem a kutya zajolt véletlenül?

Kísértetek nincsenek.

2009. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Én nem zárom ki a kísérletek, vagy bármik létezését, VISZONT... Az tény, hogy én az ilyen eseteknél még soha nem találtam paranormális tevékenységekre utaló valós jelet.

Sokszor volt olyan pl mint amit Te is írtál, de ilyenkor én mindig vettem a bátorságot, és megnéztem. S eddig MINDIG találtam abszolút logikus magyarázatot a zajokra, furcsa árnyékokra.. Ez mégiscsak jobb mint az ágyban kuporogva imádkozni egy kis szellő miatt pl... :P Meg kell nézni mindig, és xedik alkalom után már nem fogsz félni ilyenektől, hiszen megvan a tapasztalatod, és tudod hogy szinte mindig megvan a logikus magyarázat.

2009. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kutyám éjszaka aludni szokott,néha eszik,de nem szokott ilyen zajokat produkálni.Mindenesetre ha máskor lesz,kimegyek,és megnézem.Az a biztos.Köszönöm szépen a válaszokat,itthon is hasonlóképpen vélekednek:)
2009. máj. 19. 06:12
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Igen, az előttem Szólóval is teljesen egyetértek, viszont sajnos vannak kísértetek is. Ha viszonylag sűrűn történnek veled ilyen dolgok, és miután követted az előző tanácsadást, h megnézd, találsz-e logikus magyarázatot... szal ha nem találsz, akkor vizsgáld meg a környezetedet. Pl. foglalkozik-e vki a családban v a felmenők között jóslással, varázslással, boszorkánysággal, agykontrollal, természetgyógyászattal, ufokkal, és bármiféle okkult dologgal. Ha a válasz igenleges, akkor ott egyértelműen ördögűzésre van szükség, nem segít a sima egyszerű imádság, hogy "védj meg Istenem". Ez teljesen biblikus, Jézus is csinált ilyet. És ezt teljesen jó szándékból mondom neked :).
2009. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Én tavaly voltam így és mmindennapos volt!!!!Éjfél és fél egy között ilyen hideg fuvallat jött be a szobába a kisfiam mindig felsírt és mielőtt jött a fuvallat mindig kulcs csörgés előzte meg a mi a bejárati ajtóban volt!!!Én nagyon féltem nem mertem kimenni!!!Csoszogások a konyhában és volt olyan hogy ahogy feküdtem szó szerint mintha valaki leült volna a lábamhoz á nem kivánom senkinek nagyon féltem!!!Elmentem templomba hoztam szentelt vízet fellocsoltam az egész házat na azóta hála istennek semmi!!!És igaz nem kamu mielőtt lepontozna valaki!
2009. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki véleményét,megoldódott a "rejtély".A kutyám ment kukázni,de eddig ezt nem tudtam,2 nap múlva árulta el anyukám,hogy korán reggel ment ki a konyhába és az előző napi töltött kacsa fóliáját nyalogatta:D

Dilis a kutyám:D

2009. máj. 20. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Kisértet járhatott a konyhában??

hát ez elég vicces de hát a kutyák már csak ilyenek

2010. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ima igenis segít! Isten elűzi a félelmet, mert Ő maga a Szeretet! Akár a szellemek járkálnak (azaz repkednek, nem tom) akár csak a szél, Ő mindig melletted van!
2011. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én hiszek a szellemekben, de ha a kutyád a zaj után jött a szobádhoz és nem közben akkor nem lehet, h ő volt?
2011. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!