Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a franc volt ez? (bővebben...

Mi a franc volt ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ma reggel 7órakor pontba felkeltem amikor meg kinyitottam a szemem láttam egy sötétebb fehér árnyékot eltűnni én pedig vissza szédültem! Mi volt ez? érdekelne várom a kommenteket!
2011. dec. 17. 08:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Leesett a vérnyomásod.
2011. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Mikor hirtelen állok fel akkor én is szédülök és furcsán látok. 1-2 mp után már minden rendben szokott lenni.
2011. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de még feküdtem az ágyba:S nagyon emberszerű volt volt fejeis kezeis lábais csak nem látszott az arca se se semmi értitek?
2011. dec. 17. 10:47
 4/20 anonim ***** válasza:
Általában kivetítetted magadat elé azt, amit utólag álmodtál. Illetve nem is muszáj pont ugyanilyet álmodnod, csak valami született belőle, és azt vetítetted ki, de ez rögtön felkelés után, majd eltűnt ugye. De lehetett valami természetfeletti lény is, pl. szellem, de nem kell félni tőle.
2011. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szimpla alvásparalízis volt. Hány éves vagy?
2011. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
sötét? és fehér? magyarázd mán meg nekem, h a fehéret hogy lehet sötétnek látni.
2011. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok és ugylehet sötétebb fehérnek látni pl képzeld el h van egy fehér inged azt bekoszolod valamivel és aza rész sötétebb ahol koszos xD hát tudom hogy hülye péélda de úgy..
2011. dec. 19. 15:37
 8/20 Napkiraly ***** válasza:
Fehér árnyék? Ez olyan mint a tűzforró jég, nem?
2011. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Napkiraly ***** válasza:

[link]

erre hasonlított?

2011. dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az álom és az ébren lét közt alfa agyhullámokat bocsát ki agyunk ilyenkor vagyunk alfában. Ebben az állapotban vannak a holtak is mert nincs testük. Egyértelmű hogy egy lelket ergó szellemet láttál. Ha nem keltél volna fel időben megszállja a tested.
2011. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!