Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sikerulhet? Lehet valami baj...

Kutató kérdése:

Sikerulhet? Lehet valami baj belole?

Figyelt kérdés

Megszeretnem idezni/vagy kapcsolatba kerulni az orangyalomal,hogy tanacsot,segitseget adjon nekem.NEM jatekbol vagy holmi kisgyerekes viccbol szeretnem,hanem igenis szuksegem lenne,mert erzem,hogy lelkileg osszeomlok-ebbol kifolyolag mar az ongyilkosagon is nagyon elgondolkoztam.

A kerdesem tovabb az lenne,hogy hogyan hogyan is idezem meg?Ugy gondoltam,hogy elhelyezem magam kenyelmesen,kizarom a kulso vilagot es csak egy dologra koncentralok.Igy menne?ha van itt akinek sikerult es tugyan mindezt hogyan is kell,kerem irja le.


Valaszokat elore is koszonom!


(amit elfelejtettem irni,es a kerdesemben is szerepel,az az ,hogy esetleg tortenhet baj ha,elvesztem az onuralmat vagy ilyesmi,esetleg nem az angyalomat idezem meg hanem egy rosszat akaro demont,mi a tehendo?Egyaltalan ez elofordulhat?)


2011. dec. 20. 15:20
 1/8 anonim válasza:
hát kell hozzá legalább mégegy ember meg gyertyák is és együtt kell mondani egymás kezét fogva, egy szöveget ezt tetszés szerint kell kitalálni, hát ha valami olyan történik rögtön megkell szakítani a kört és abahagyni a mondókát, nade lehet hogy akkor is baj lessz beleköltözhet egyikőtökbe én ilyet már láttam nem vali szép mindenesetre vigyázatok nagyon
2011. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
előfordulhat, hogy minden normális ember hülyének fog nézni. más negatív hatása nem nagyon van
2011. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most elarulok neked valamit.Semmi bajod nem lessz,az anygyalokat nem kell idezni,eleg ha hozza beszelsz,es kersz segitseget,ennyi.Ird be a googleba,kommunikacio anygyalokkal,vagy hasonlo,vagy a nöiportal.hu-n,is beleolvashatsz.
2011. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
boccs,nem anygyal,hanem angyal
2011. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Napkiraly ***** válasza:
Démont, alvilági lényt, szellemet kell idézni, az angyalokkal imádságon keresztül tudsz beszélni. Nem biztos hogy az jön, akit hívsz.
2011. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Luciferke666 válasza:
Őrangyalt úgy kell megidézni hogy fehér krétával felrajzolod a padlóra a az őrangyalod jelét egy körbe és a kör szélére teszel 5 fehér gyertyát csillag alakban majd a kör közepébe raksz egy füstölőt tükör is szóba jöhet majd csukot szemmel elkezded szólítani az őrangyalodat a nevén de közben egy imát is el kell mondanod és a az őrangyal nevét bele kell fogalmaznod és ha mindent jól csináltál a füstölő füstjében vagy a tükörben fog megjelenni az őrangyalod képe ekkor elmondhatod neki a kívánságodat
2011. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ikonitas válasza:

Állítólag az őrangyal véd attól hogy egy szellem vagy démon(ördög) megszálljon.

Ha megidézed nem tudja végezni a munkáját és érted.

Olyan mint a TABU.

2011. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 User 4574 ***** válasza:
Face to face nem fogod tudni, de nem is kell megidézni, mindig ott van melletted, csak kérnek kell a segítségét. Persze a sorsodba vagy a szabad akaratba nem avatkozhat be. Ennyi a szabály.
2011. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!