Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akár létezhetnek vámpírok?

Akár létezhetnek vámpírok?

Figyelt kérdés

Nem a filmekben látottakra gondolok(edward),de nemis a denevérekre.

valami alapján ki kellett alakulnia a vámpírok mítoszának.

valami alapja mindennek kell hogy legyen.


2012. jan. 4. 10:18
1 2
 1/19 anonim válasza:
Olvastam egyszer valahol (asszem talán élet&tudományban), hogy volt egy betegség, amitől az illető csak pépeset/folyadékot tudott enni, és fényérzékeny volt. Valszeg. ezekre sütötték rá ezt a bélyeget.
2012. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

"Ennek oka lehet egyrészt Jung magyarázata, miszerint ez az emberiség kollektív tudattalanjából származó kép, vagy azonosíthatjuk őket a porfíria és pellagra nevű betegségek vámpírikus jegyeket mutató tünetcsoportjával is."


[link]

2012. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Így van vannak különbözö betegségek amiket összekapcsoltak a vámpírizmussal
2012. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Léteznek. Anyósom is az. Én is. Fertőző. Én tőle kaptam el.Egész nap alszik. Egész éjjel mászkál. Felváltva vizet inni és pisilni. Én meg csak úgy ülök a sötét lakásban. Éjjel. Nappal tudnék aludni, ahogy egy jó vámpírhoz illik, de nem tehetem.Í
2012. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
kezdjük ott, hogy Edward Cullen és a többi nyomorék az Alkonyatból nem vámpír
2012. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha már öreganyádnak szólítottál és a megfelelő rovatba írtad a kérdést, csak neked elárulom, ahhoz hogy valaki vámpírrá legyen nagyon sok minden be kell következzen az ő kis életében. Olyan asztrális sérülések, ahol az életenergia távozik. Rárakott szerelmi kötés okozhat ilyet. Mágikus támadások, behatolás a lélekbe, és a civil életében olyan testi-lelki megalázások, amikből lehetetlen felépülni.(vagy legalábbis nem egyszerű egy halandónak) Szóval csak óvatosan a fogalmakkal. Én felismerem őket, mert haverok,(SORSTÁRSAK) de ti jobb, ha nagy ívben elkerülitek még a helyet is , ahol előfordulhatnak. Amúgy, aki kiváncsi hamar megöregszik.
2012. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Középkorban az analfabéták monopodokban (egylábúak), fejnélküliekben (akiknek az arca a mellkasán volt) és kutyafejűekben hittek.

Ma már csak az analfabéták és krónikusan alulikolázottak hisznek a vámpírokban...

2012. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Persze... Kb annyira valósak ezek a lények mint a egyszarvú


https://www.youtube.com/watch?v=lkL0Ib5yivk

Itt van egy kicsi egyszarvú :)

2012. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én ugy tudom h volt egy uralkodó akinek az volt a neve h Dracula. És élvezte h megölt embereket és azoknak megitta a vérét . -.- és ő egy kastélyba lakott. ez lehet az alapja
2012. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
léteznek
2012. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!