Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kislányom mit láthat?

Kislányom mit láthat?

Figyelt kérdés
Egy régi parasztházat vettünk meg 4 éve, azt újitottuk fel,kislányunk 5 éves. Lefekvés előtt szoktunk hosszabban beszélgetni, akkor olyanokat mond és kérdez, hogy attól a hajam az égnek áll. Nehéz őt megnyugtatni, erősnek tűnni előtte, elbagatelizállni a dolgokat, amikor bennem is meghűl a vér. Ilyeneket kérdez: Anya! Most is jön majd az a néni? Én: Milyen néni Kicsim? - Háta az a néni, akivel mindig szoktam játszani. - Kivel? És mikor játszottál vele? - Hát tegnap is itt volt (Mikor nem is volt nálunk senki akkor). Hát nem tudom kicsim kire gondolsz. És mit szoktatok játszani? - Hát olyan rossz kéz, jó kéz játékot. - o - És az milyen? (De ilyenkor már parázok) Hát választani kell, hogy melyik kezét választom, a jobb kezét vagy a balt (az egyik keze a rossz, a másik pedig a jó). Attól függ melyiket választom, rosszat vagy jót csinál vele. Hát ekkor engem már nem az érdekelt, hogy mit csináltak még, hanem megnyugtattam, hogy csak álmodta és ha akarja, felkapcsolom neki a villanyt és annyit mondott erre, hogy jó anya, az jobb lesz. Most mi van?
2012. jan. 15. 21:18
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Sajnos én is félek, azóta nem merek ott aludni. Inkább gyakrabban áthozom én is a kislányt magamhoz. Ha meg nem beszélünk róla egy ideig, akkor azt hiszem, hogy már elmúlt és bizom benne, hogy a kicsim is jól van ott, a szobában. De időről időre előhozza a dolgot és a frász kiráz.
2012. jan. 15. 21:25
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

A kislányod vagy álmodott,vagy hallotta valakitől,hogy vannak szellemek.

Ha hiszel te is a babonákban,akkor megkérheted a katolikus papot,hogy szentelje fel a házat. Ettől majd a képzelgésed is elmúlik. Sokkal olcsóbb lesz,mintha valamilyen "szelleműzőt" hívsz el.

2012. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%
nyilván álmodta, de nem biztos, hogy jó, ha beszélteted róla, mert annál többet gondol rá, emiatt pedig gyakrabban visszatérhet az álom. szerintem inkább tudatosítani kellene benne, hogy csak álmodott.
2012. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

nincs képzeletbeli barátja?

bár az tuti hogy én is megijednék, tuti elköltöznék onnan, szerintem kérdezgesd jobban abból talán kiderülhet hogy tényleg látja e vagy csak képzeli, pl kérdezd meg hogy hogy néz ki a néni, meg hogy hány éves lehet mint én vagy mint a nagymamád? aztán meg érdelkődj, hogy kié volt a ház ki lakott ott előttetek, mondd el a párodnak...


én iszonyatosan parázom ezektől, lehet már ettől is rosszat álmodok hogy csak elolvastam:S.. lécci majd irdd le ide a fejleményeket mert engem érdekelne...

2012. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Sosem én hozom fel neki, meg ha felhozza, mindig próbálom elbagatellizálni, hogy jaj, kicsim, csak álmodtad! De azt mondja, hogy nem. Olyan rossz, hogy ilyen dolgai vannak. Sokszor én is kételkedem benne, hogy csak álmodik, de ezt persze sosem mondom neki.
2012. jan. 15. 21:38
 6/26 anonim ***** válasza:
47%
kérd meg hogy ha legközelebb jön a néni akkor fotózza le
2012. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
64%
Vannak olyan kisgyerekek, akiknek nagyon nyitott a tudatuk...ők azok, akik látják az emberek auráját. Ez nem hülyeség...gondolom most sokan nevetnek, pedig ez így van. A kislány pont abban a korban van, hogy már meg tudja fogalmazni, hogy mit látott, de mégsem tudja azt konkrétan szavakba önteni mint egy felnőtt ember. Szerintem a régi lakók szellemével léphetett kapcsolatba...vagy pedig tényleg nagyon élénk a fantáziája. De félni nem kell, mert baja nem lehet ebből..el fogja hagyni ezt a viselkedést, csak hát ehhez idő kell.
2012. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 zeronibble ***** válasza:

Pontosan tudja, mit jelent az, hogy "tegnap"? Azért kérdem, mert nem ritka egyáltalán, hogy tágabban értelmezik nagyobbacskák is. Esetleg húzni próbált és bejött... :)


Ha egyedi eset, nincs más rejtély körülötte, akkor hasonlókon gondolkodnék inkább.

2012. jan. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Nem álmodta, tisztánlátó a kislány, gyakori eset gyerekeknél.

Könnyen lehet, hogy az a néni a parasztház korábbi lakója volt(lehetséges hogy 100 200 évvel ezelött élt), az a néni meghalt és egy párhuzamos világba (asztrálvilágba került), a gyerek az asztrális tudatosságával az ő világában is tartozkodik, és kommunikál vele. A néni nem tudja bántani a gyereket, az ottani törvények miatt (az ugyanis nem fizikai világ, de mégis teljesen úgy néz ki)

Tehát a ti lakásotok, az a helyszin ugyanúgy létezik abban a világban is, csak ott van a néni is, meg minden dolog ami a házban sok ideig volt (pl bútor) de aztán elvitték onnan.

Kérdezd meg a kislánytól, hogy a lakásban milyenek a bútorok, milyen az elrendezés, a stílus, hogy néz ki és hány éves a néni stb.

2012. jan. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Elolvastam a többi hozzászólást is.

Hát nagyon rosszul álltok a dologhoz, sosem kell ettől félni, és ez a gondolkodásmód árt a gyereknek is, a képességének is.

Viszont az a feltehetően kedves néni akkor se bántaná, ha akarná.

Aki meg fél az ilyesmitől, az a saját gondolataitól fél, hogy valóra válik azon a síkon.

2012. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!