Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? (bőv lent)

Mi lehet ez? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyik este arra ébredek hogy lejjebb süllyedt az ágyam mintha valaki ráült volna.felkeltem nemvolt ott senki.

Aztán kimegyek a konyhába inni egy pohár vizet és a polcról sorba leesik 5pohár.

Utána pedig számítógépezek és hirtelen ilyen sikítozós frekvenciát befog a hangfalam.Mik lehetnek ezek már rendőrséget is hívtam de hülyének néztek segítsetek lécci mert senki nem hisz nekem:(


2012. jan. 16. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez bizonyára rossz szellem volt.
2012. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A hiedelmekkel ellentétben a szellemek nem igazán képesek konkrétan tárgyakat mozgatni, de az elektronikus eszközöket valóban tudják manipulálni. Viszont kivételes esetek vannak olyankor, ha nagyon nagy az odatévedt lélek energiája (nagyon dühös, vagy pánikérzete van). Általában ők eltévedt lelkek, akik maguk sem tudják, hogy kerülnek oda. Vannak átjárók, ahol "közlekednek", de néha kieshetnek ezekből (azt nem tudom hogyan).

Azt javaslom - feltéve, ha nem kamuzol -, hogy várj pár napot és, ha még mindig tapasztalsz ilyesmit, kérj segítséget. Ha van spiritiszta ismerősöd, aki képes elküldeni őket, akkor vele. Nagy lóvéért önjelölt szelleműzőket ne hívj, csak átvernek, akkor inkább szenteltesd meg egy pappal a házat (4-5 rongy).

2012. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott a pont a második válaszolónak!
2012. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy egy démon volt. Gyakran ijesztgetik az embereket, mert a félelemből szerzik az erejüket. De általában nem bántanak.
2012. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ma az történt velem, hogy amikor az iskolában álltam, (hátamon volt a táskám), úgy éreztem mintha valaki (gyengén) meglökött volna hátulról, de amikor odafordultam nem volt ott senki. A falhoz közel álltam, tehát nem tudott volna csak úgy "elszökni" ha meglök valaki.
2012. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy láthatalan Reptoid volt.
2012. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan uncsi már mindenki csak a reptoidokról beszél, már nem poénos.
2012. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Varga László65 válasza:
Én hiszek neked ne félj mert abbol táplálkoznak ezek a dőgők nappal biztonságba vagy ha félsz menny napfényre
2012. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz akkor sózd körbe a padlót az ágyad körül és locsold meg a falat szentelt vízzel!
2013. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!