Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Még itt van a szelleme?

Még itt van a szelleme?

Figyelt kérdés

Nagypapám júniusba meghalt, és hát..azóta elég furcsa dolgok történnek..Kiraktam aznap este a szobámba a képét, amikor meghalt, és a képnek láttam, hogy mozog a szeme.Ez még semmi..Akárhogy nem akarok amikor felkelek belenézek a tükörbe, mert előttem van a szekrénynél, ott van felettem egy emberi alak állandóan.A házban mindig hideget érzek, hiába felveszem a fűtést 23 fokra.Amikor kimentünk a temetőre pont ott volt egy kiscica az ő sírján, hazahoztuk, még ma is megvan :) állandóan a szobámba jön, néz egy pontot és nyávog..Egyedül nem is merek itthon lenni, a szemem sarkából mindig látok valakit/valamit.Valamelyik nap álmodtam is vele, feküdt az ágyon, odamentem hozzá és beszélt velem, hogy nyugalom.Mindig veled leszek, aztán egy gúnyos mosoly..A szomszéd néni akkor halt meg, amikor álmodtam, pont a házába, a házat megvették..Mindig álmodok vele rengeteget.Ez az álom mit jelent?Itt van a házba?Nagyon félek, hangokat hallok, a villany vibrál állandóan, akárhány égőt veszünk bele.Eddig nem hittem a szellemekbe.Megidézni nem is merem.Szó sem lehet róla.Mit tegyek?:'(

16/L


2012. jan. 28. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ja. a macska viszont tuti nagy form.a
2012. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Félsz tőle? Hiszen életében szeretett Téged, és valószínűleg Te is őt. Gondold végig, ha ott is lenne Veled/ Veletek, miért bántana?


Esetleg egyszer, amikor érzed, hogy ott van, kezdj el beszélni hozzá. Mondd el neki, hogy hiányzik, és azt is nyugodtan, hogy Te félsz ilyenkor, amikor azt érzed, hogy ott van...

2012. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha van is ott vki, az nem a nagypapa. Viszont ha a temetőbe járkálsz simán mást hazavihettél.
2012. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg túl sok filmet nézel, és bemeséled magadnak a dolgokat, nem hinném hogy lenne ott bárki is,amitől félned kellene.
2012. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Az a válaszoló, aki azt írta, hogy a temetőből hazavihettél valakit, tudhat bizonyos dolgokat. Sőt, jól tudja, amit tud.Hasonló a hasonlót vonzza. Temetőben általában lehangolt lelkiállapotban vagyunk, főleg mi, keresztények, mert belénk van nevelve a gyász,úgy mint csak és kizárólagos negatív érzés. No, most egy ilyen hangulatban bevonzod az összes szomorú és elkeseredett energiát aminek csak a közelébe kerülsz, és a temető ugye nincs híján ezeknek.Eleve innen indul az, hogy kórházban és temetőben az ember rosszul érzi magát. pont a félelemmel kötöd aztán magadhoz, ami szintén egy negatív rezgés. Félned mindazonáltal nincs mitől, mert te ember vagy, és a megszületésedtől a Szentlélek védelme alatt vagy. Ezt soha semmilyen körülmények közepette ne felejtsd el. A másik az, hogy fiatal vagy és az érzelmeid intenzívek. Szüleidnek beszélj a tapasztalataidról. Tértisztítás, gyertyagyújtás és ima. Még időben vagytok. Fehér gyertyát gyújtsatok a megbékélésért.
2012. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
állítólag a tárgyaihoz kötődik halál után ki kell dobni
2012. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te mit szolnál hozzá, ha azt látod hogy meghaltál és már viszik a cuccaid a kukába? Én nem örülnék neki.
2012. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na igen
2012. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A cuccaitól meg kell szabadulni, megtarthatsz valamit ami emlékeztet rá, de hidd el nem sértődik meg ha elajándékozzátok/kidobjátok. Ha júniusban halt meg, és még tartanak ezek a jelenségek, akkor valószínüleg nem volt elég energiája ahhoz, hogy átkeljen. Azt szeretné, ha segítenétek neki. El kell engedni, -FEHÉR gyertyát gyújtani, de nem szabad ragszkodni hozzá, és a tárgyaihoz. Itt tudsz kérdezni erről: (ingyenes, és nem kell hozzá sehol sem regisztrálni):


[link]

2012. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Körülötte is sokan haltak meg, szinte mindenük megvan, es egyltalán nem tapasztal senki semmi szokatlant..!
2012. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!