Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Voltak vagy vannak sarkanyok?

Voltak vagy vannak sarkanyok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 06:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Állítólag az utolsó, ma még élő, bár genetikailag erősen átalakult képviselője a "Komodói varánusz".
2012. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A sárkányok legendája egyes korai dinoszauruszmaradvány felfedezésekhez köthető. [link]

Ha megnézed ennek az állatnak a csontvázát rengeteg sárkánybélyeget fedezhetsz fel benne.

2012. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Illetve: [link]
2012. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Élnek. Csillámf*szlámával táplálkoznak, és rézf*szú baglyoknak hívják őket.
2012. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

És ezt a korai dínót mikor fedezték fel? A sárkányok legendája az ókortól létezik. Sőt, egymástól nagyon távoli népcsoportok kultúrájában is megtalálható.

Szerintem élhettek akkoriban olyan hüllőszerű lények világszerte, amiktől féltek az emberek. Gondolom nagyon kevés volt belőlük, ezért kipusztultak valószínűleg az embernek köszönhetően. Tűzokádó valószínűleg nem volt, csak a mindenféle beszámolók tették őket azzá.

2012. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen valószínű. A dínocsontok, a komodói varánusz és ez [link] egyidőben okozhatta a sárkánymítosz elterjedését.
2012. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A sárkányok az idelátogató dragonoid faj idegenjei voltak. A Reptoidok rokaonai.
2012. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen!Vannak!A komodói sárkány vagy komodói varánusz..
2012. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lilith1994 ***** válasza:
46%
Nos én nem mondom azt hogy vannak vagy voltak sárkányok de eddig csak csontvázakat találtak épp azonosítható szerveket csak nagyon keveset így nincs rá bizonyíték hogy néhány faj nem tudott akár tüzet is okádni a megfelelő kémiai anyagok termelésével. Persze nem vagyok kémikus de vannak anyagok amiket ha megfelelő arányban össze keverünk azok meggyulladnak. Ezenkívül sok "tömegsírt" is találtak ahonnan több különböző csontváz került elő de ezekhez nincs "szerelési útmutató" hogy mi hova illik ezért az is lehet hogy teljesen rosszul lettek összerakva a csontvázak. Persze ezt az elméletet lehet támadni,lehet mondani hogy hülye vagyok stb. de a tény az tény hogy igazából szinte semmi tényleges információt nem tudunk a dinoszauruszokról csak elméleteket. Aki pedig ezért a válaszért elhord mindennek annak örülök mert biztos több élő dinoszauruszt látott mint én.
2012. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Létezik, ez egy trópusi gyíkfajta :) Ha pedig a mítikus lényre gondolsz, ki tudja? :D Most viszont nincsenek.
2012. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!