Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az ID Investigation Discovery-...

Az ID Investigation Discovery-n futó szellemjárás című műsor tényleg megtörtént? Ti hisztek benne?

Figyelt kérdés

Én szeretem az ilyen kísértetes sztorikat,de valahogy nem hiszem el hogy igaz lehet. Mert akkor az nagyon durva lenne,ha a szellemek fizikailag is tudnának bántani. Elvileg megtörtént eseményeket mutatnak be.

De nem tudom egy ilyen dokumentumfilm csatornán miért mutatnának valótlant?!


2012. febr. 10. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
NEM ! a helyek valóságosak, de már kiderűlt hogy ez az infrahangok felerősödése miatt vált ki félelmet és hisznek szellemeket mindenhol. Az a műsor egy rakás ijedt gyermeki szintű alakból áll, akik már akkor is bepisilnek ha az egér motoszkál a sötétben.
2012. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnos az ismeretterjesztő csatornák ma erősen a bulvár kategóriába tartoznak.
2012. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 horrendas ambages ca ***** válasza:
még mindig nemláttam
2012. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
az mekkora szar:D
2012. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Napkiraly ***** válasza:
Az infrahang nem teljes magyarázat, vannak lightosabb és keményebb ilyen filmek is (haunted, állati kísértetek pl nem annyira light mint a szellemvadászok, ahol a két hülyegyerek megy a kamerával és ordít, hogy ltátak egy elsuhanó árnyékot (amit a kamera sosem lát)
2012. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Viszont attól h durvább még egy fikarcnyit sem lesz hitelesebb.

Ezek tök jól megrendezett hatásvadász "ismereterjesztő" filmek.

Ez a baj velük h inkább akarnak elborzasztani,lebilincselni és fenntartani az érdeklődést ahelyett, hogy objektív tudományos szemszögből mutatnák be.

Legtöbb Discos sorozattal ez a baj, megmondom őszintén engem már a discovery rég nem érdekel olyan pocsék műsora van..science egy fokkal jobb de ott is már kezd ellaposodni a műsorkínálat.

2012. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Napkiraly ***** válasza:
Igen, igazából én sem tudom eldönteni hogy vajon valós amit bemutatnak vagy kitaláció. Volt 1-2 rész, amiben eredeti (video)felvételt mutattak, bár nem sok látszott belőle.
2012. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem a szellemlaborra gondolok,hanem a haunted-ra. Az a két nagydarab csávó elég nevetséges!
2012. febr. 11. 12:25
 9/17 anonim ***** válasza:

a Discovery is csak olyan műtermészetfilm csatorna, egész héten megy a krokodil , meg az oroszlán, hogy már az ember faxa elsül tőle kb ez a szinvonal


http://www.youtube.com/watch?v=dQOSfhJ1HKU

2012. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Természetesen nem igaz. És azért mutatnak be valótlant, hogy nézzék az emberek.
2012. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!