Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van-e szellemmel, angyallal,...

Van-e szellemmel, angyallal, démonnal kapcsolatos történetetek? Akkor mi az?

Figyelt kérdés
,
2012. márc. 10. 19:52
 1/9 anonim válasza:
100%

Nekem az egyik ismerősöm mesélte, hogy egyszer csak elkezdte látni ezeket a természet feletti lényeket... Ez a kislány 10 éves nagyon megijedt először aztán megtanulta kezelni az erejét. Azt mondta h amikor meggyújtotta a gyergyákat a szellemek az ajtóból néztek h lehet -e már bemenni mert ők félnek a fénytől.

Egy másik esetet is tudok. Mindjárt írok egy másikat is...

2012. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egy házaspár elvesztette a kislányukat 2-3 éves korában . Elhamvasztották és feltették egy polcra. Pár évvel később született még egy gyerekük. A kisfiú mondta h apa, anya ott ül fent a szekrény tetején egy kislány!! Mivel állítólag minden ember látja ezeket a lényeket 3 éves korukig.
2012. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajátom nincs, maximum annyi, hogy emlékszem, hogy kisebb koromban láttam kikukucskálni narancssárga, szürke és fehér alakokat az előszaba sarka felől.

Még annyit mondanék, ha tudsz angolul és nem zavar, hogy a történet nem "valós" akkor ajánlom neked az everythingscary.com -ot.

2012. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy elég furcsa és ijesztő.Kb. 12 éves lehettem mikor nyáron a nagyiéknál voltunk.A papa már meghalt pár éve meg az anyukája is,vagyis a dédink.Mama lement a közeli temetőbe a papa sírjához h visz rá virágot.Addig 3-an voltunk az egész házban.A húgom,az unokatesóm,és én.Néztünk egy videót a dédim szobájába,és egyszer csak elkezdett zuhogni az eső,csak úgy csattogott,dörgött villámlott.Nagyon féltünk,mert a mama még mindig nem jött haza,és egyedül voltunk.Aztán közben arra lettünk figyelmesek,hogy a DVD-n elment a kép,aztán visszajött,megint és megint,ez kb igy volt 10-20-szor.(Ez mondjuk lehetett a villámlás miatt is,kitudja.)Nadee ekkor lezuhatak a polról a többi dvd-tokok.De akkorát,amekkorát egy Dvd nem eshet.vagyis hatalmas hangja volt.Nagyon nagyon-féltünk.Később leestek a családi fényképek a polcról amiken mi voltunk.Hangsúlyozom ez az egész a dédim szobájába történt aki már elhunyt.És a legvégén megjelent egy sötét folt a falon.Ekkora elállt az eső,és megjött a mama,azt mondta,ott maradt a ravatalozó alatt,mert félt hogy hazáig belecsapott volna a villám.Elmeséltünk neki a történetünket,de persze felét sem hitte el.Mondjuk a gyerekeknek sosem hisznek a felnőttek.Hát ennyi az én kis történetem.Jaa és azt elfelejtettem leirni hogy amit néztünk a dvd-n,az anyukámék esküvője,lakodalma volt.
2012. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tök jó!

Nekem is van. Később mesélek. Megyek aludni.

2012. márc. 11. 21:00
 7/9 anonim válasza:
én néha ingázok. Ez állítólag a szellemeket kérdezi meg a jövőről. Bármit lehet tőle kérdezni, csak igennel és nemmel tud válaszolni. Fogsz egy személyes tárgyat(gyűrű, nyaklánc) lényeg, hogy jól mozogjon. aztán a tenyeredbe teszed és felemeled a másik kezeddel. Kérdezel tőle és vársz amíg beleng. Ha előre-hátra leng az az igen, ha balra- jobbra akk az nem. Csak vigyázz mert az anyukám szerint ez a test energiájából megy. :P
2012. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy éjszaka úgy éjfél környékén nem tudtam aludni, és egyszer csak hallom h mintha anyám kiment volna a zsepitartóhoz(mivel hogy az én szobám mellett van közvetlen) ment volna zsepiért.És akkor kiszólok:Mit csinálsz?

Nem volt válasz, de még csak nem is zörgött az ágy mert akkor még az a szar zörgős ágyunk volt de nem volt semmi zaj.Reggel látok néhány szétszórt zsepit, mert én hamarabb felkeltem, és megkérdeztem anyámat hogy volt-e kint éjszaka úgy éjfél tájt.Aszonta nem volt, én meg elmondom neki ezt az egészet de ő erre aztmondja hogy csak álmodtam.Pedig nem!!!

2012. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
!!
2012. ápr. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!