Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Összefoglalná nekem valaki...

Összefoglalná nekem valaki pár mondatban a mostanában népszerű paranormlényeket?

Figyelt kérdés
Sokat látom a reptoidok nevét, gyíkemberek, zsákos ember... Valaki le tudná nekem írni, hogy melyek a mostanában felkapott természetfeletti lények? És hogy mi jellemző rájuk? Köszi.
2012. márc. 11. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Pedomaci.

kis gyerekeket kap el általában

2012. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azok,amiket a tinik szoktak kitalálni.
2012. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

A reptoidok nem természetfeletti lények, hanem ufofanatikus elmeháborodottak által kitalált lények.

A "valódi" természetfeletti lények részei a mindennapi kultúrának (mondák, legendák, mesék), esetleg tudományoknak(kriptozoológia), parapszichológia. Ilyen szempontból felkapottak: boszorkányok (akik lényegében tényleg léteznek, mivel egy vallás követői)

kísértetek (elvileg haláluk után itt ragadt emberek)

démonok (nem tudom, nem e világi, ősi lények)

fekete szeműek (én őket a vámpírokkal azonosítom, mert több tulajdonságuk is passzol a vérszívóékkal --> csak éjjel, vagy sötét, Naptól elzárt helyeken találkoznak velük, olvass utána és tényleg fogsz találni hasonlóságokat).

Szerintem ezek manapság a legfelkapottabbak, filmekben, könyvekben tucatszám nyomják mind.

2012. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De őszintén szólva azokra lennék főleg kíváncsi, amiket itt emlegetnek. (Mint írtam: reptoidok, zsákos ember, gyíkemberek és társaik.)
2012. márc. 11. 19:19
 5/8 yossarian44 ***** válasza:
Keress rá a Slendermanra. Para nagyon, még úgy is, hogy tudod, hogy egy 2009-es kitalációról van szó... :D
2012. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Medvedisznóember.Félig medve,negyedig disznó,többi ember.
2012. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tibi010 ***** válasza:
Orbán Viktor: csődbe jutatja az embereket.
2012. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Badacsonyi Görényember :Ha eléggé leitta magát artikulálatlanul ordibál.

Srílankai mexikóma béka :A tekintetével öl .

Slender man : fának álcázza magát majd megesz .

Való világ villa :megesz 17 hülyét és 7 hónapon át emészti őket .

2012. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!