Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi vagy mik voltak ezek?

Mi vagy mik voltak ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

A testvéremmel közös a szobánk, és L alakban van összetolva.

az egyik éjjel, a derékszögnél (nemtom máshogy leírni) Megláttam egy szürkés-fehéres térdig érő foltot, de nem igazán foglalkoztam vele, ezért visszaaludtam.

Fél hete a szekrémyemnél (éjjel) egy90-110 centis fehér alakot láttam, és a testvérem játéktartójánál kiváncsiskodott. De egy 20 percen keresztül....



A válaszokat előre is köszönöm!!



2012. ápr. 3. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem minden szellem gonosz, ez szerintem nem akart tőled semmit, csak egy kicsit szórakozni akart. És ez NEM VICC!
2012. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A szobátok ösze van tólva ?
2012. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

kedves kérdező. látom nem vmi értelmes válaszokat kaptál.

Jogos az aggodalmad, biztosan más is elgondolkodna. És hiszem hogy tényleg láttaed azt amit. Az egy szellem volt.

Ez esetben meg kell kérdeznem jártál-e valaha nem számít ha régebben is jósnál, vagy kaptál-e jóslást akár viccből akár nem? Vagy szoktál-e horoszkópozni? vagy előttetek lakott-e vki más is abban a házban ? vagy a felmenőid közül volt-e vki jós..? a szellem vmilyen oknál kifolyolag jelent meg a szobában, válaszolj a kérd. és akkor folytatom

2012. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Előttünk nem élt senki, és még senki sem halt meg csak a közelben.

Jós még nem járt nálunk, és csak amikor elmentünk a balatonra,bedugtuk abba a jósgépbe a kezünket, de már nemtom, hogy mi adott ki(sztem tiszta hülyeség).

Előre is köszi

2012. ápr. 9. 18:45
 15/18 anonim ***** válasza:
39%

Kedves kérdező

Az amit éjjel láttál lehet hogy egy szellem volt.

Azért gondolom mert az én nagyanyám fiatalkorába asztaltácoltatással foglalkozott igaziból csak bulizásból, és volt amikor Ö is érdekes dolgokat látott, sőt édesanyámnak is nagy félelmei voltak de még ránk az unokákra is kihatott. Ez amit magával hozta az átkot az Ö életére sőt a miénkre is .

Nagyon sok félelmem volt kiskoromban és történtek dolgok amik nem tudtam miért történnek. De amikor nagymamám megismerte Jézus Krisztust(Isten fiát, a Szeretetet) , minden megváltozott. Megvallotta bűnét és az átok megtört az életünk fölött.

Csak Ö képes Jézus megtörni az átkokat az életunk folott és megszabadítani minden félelemtől , bűntől, betegségtől . Csak nálla találod meg a választ !

Ö meghallt a bűneink büntetéséért és azoknak következményeiért. PL. az hogy te nem komolyan de mégis jósóltattál magadnak (Isten a bibliában megparancsolta hogy jóstól ne tudakozzunk ,és valószinu azért mert ezzel jogot adunk azon szellemeknek amelyek azt uralják és igy belépnek az életunkbe átkot hozva maguk után) mondhatom egy sulyos bűnt követtél el, de nem baj, mert Jézus elveszi e bűn következményét az életedről és elveszi a félelmed is ha te akarod, ha hiszed, ha kéred.

Fogadd el az Ö halálát az Ö vérét amely megmos minden bűntől , fogadd el Őt mind megmentődet és Ö kész segíteni neked . Az Ö szeretete irántad és irántunk volt az ami képessé tette Öt arra hogy meghalljon és annyit szenvedjen ,de vállalta azért hogy most megszabadíthasson minden gonosztól bűntől és Örök életet adhasson. Csak szólítsd meg Őt Jézus az Ö neve és meglátod Ö válaszol!!!!!

2012. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 RaksashaGirl ***** válasza:

ah, szoval te vagy a jezusimado, elottem szolo. en nem vagyok istenhivo, jezus meg csak egy ember a sok kozul. megis elek, es az en istennom, luna tobbet teljesitett mint akarmelyik isten.

egyebkent szellem vagy kobor lelek lehetett. szerintem artalmatlan, de ha elkezd gonosz dolgokat tenni, ulj a szoba kozepere mintha meditalnal, es gondolj a szellemre, hogy kizarod a szobabol, hogy vedovarazst alkalmazol. :)

2012. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi
2012. ápr. 11. 17:44
 18/18 anonim ***** válasza:

ki a loszar az a luna istenno mar bocs ? bocsi az off miatt

de ez felhaborito !! (elfogadom hogyha valaki nem hisz istenben de hogy masokat talaljon ki az valami nagy szar!)

meg amugy a foltokra vissza terve ilyenek nalam mindennaposak : egy honapban lglbb 1 szer latok enis egy szurke foltot hol itt hol ott de nalam alig 2-3 masodpercig lathatoak ezek a valamik.

2012. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!